2008 Honda civic İlk calistirmada Yükses ses

e75eca92ca5d9d3436f65639ee0effb4.jpg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar Sayin Üyeler.Aracimda Sabah ilk calistirmada,3,4 dakika süren yükses ses ve gogusu titreterek asiri ses vardi.Saniyede usta motor kulagini degistirdi ve Arac kus gibi sessizlesti.
Belki birine yardimci olurum.
Saygilarimla...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar Sayin Üyeler.Aracimda Sabah ilk calistirmada,3,4 dakika süren yükses ses ve gogusu titreterek asiri ses vardi.Saniyede usta motor kulagini degistirdi ve Arac kus gibi sessizlesti.
Belki birine yardimci olurum.
Saygilarimla...

Paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Benim aracta da ozellikle ilk calistirmada bir titresim var isininca geciyor gibi. Sanirim motor kulagindan.

Sol Motor kulagi degisti hocam orjinal bi tanidik vasitasiyla 380 tlye degisti.Bozuk yoldada kötü bi ses geliyodu ön takim bozuk gibi oda gecti gercekten.Cok rahatladi arac...

Bozuk yollarda benim aractan da lakur lukur sesler geliyor gosterdigim ustalar sag tekerde bosluk oldugunu ve direksiyon kutusundan yaptigini soyledi..ne yapacagimi bilemedim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bozuk yollarda benim aractan da lakur lukur sesler geliyor gosterdigim ustalar sag tekerde bosluk oldugunu ve direksiyon kutusundan yaptigini soyledi..ne yapacagimi bilemedim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fd6 larin suspansuyonu biraz serttir hocam.Aslinda bu arac tam Zevk araci yani otoban araci dusuncem.Guvenmedigin ustalara goturmeni tavsiye etmem.Sese gelince dedigin bi bozuk yollarda ses vardi benim aracta lukur lukur diye motor kulagindan cikti.Tavsiyem bi yetkili servis ustasi gormesidir.Yada isinin ehli ozel tamirci.

Geri