LPG tavsiyeleriniz...

Aracınız
Onu nasil duzenleyebiliriz kardesim.demekki genel bi ariza .ya gostergesinde sikinti var o mavi yanan gostergelerde ya da depo icindeki samandirada.hic gosterdin mi.ben bi iki defa gittim soledim ayar felan yapti degisen bisi olmadi.10 bin bakiminda muhtemelen samandirasini degistirmeyi dusunuyodum

SM-J500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kardes ben samandirayi da garantiden degistirttim cozum yok yine ayni. Fulledikten sonra bazen 10 km yapiyorum 1 dis dusuyor bazen 40 km.de dusuyor. 20 litre aliyorum 1 dis yaniyor 5-10 km.gidiyorum kirmiziya dusuyor. Lpg tanki tamamen bosken analog saat yerinden sokulup ibrenin pozisyonuna gore kaydirilip yapiskanla sabitlenecek. Bu sekilde yapanlar var ama dogru bir cozum olur mu bilmiyorum. Denemek lazim

mtlakr

0
Aracınız
Bundan önceki 2008 aracımda brc my 11 kiti vardı. Çok memnundum. Motor arıza lambası yakmadan 3 sene sorunsuz bindim. LPG kitinden ziyade montaj işçiliğinin çok önemli oldugu zaten aşikar. Zaten Honda da brc ile çalışıyor. İyi akşamlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Benim ariza isigim hic yanmadi kardes :D brc sorunsuz degil ayrica. Hondanin brc ile anlasmasi oldugu icin brc bu kadar fenomen oldu. 1 yildir atiker grand kullaniyorum. Hicbir uyum sorunu herhangi bir problem yasamadim. Lpg anahtarinin yanilttigi dogrudur. Iscilik herseyden onemli ams grandin tek eksigi lpg anahtari fabrikasyon olarak hatali bence.

Geri