Radyo Anteni

Aracınız
Arkadaşlar selamlar.
Aracın radyo anteninden oldukça şikayetçiyim uzun süredir. Artık gına geldi. Araca double takılı ama radyo çok zayıf. Güçlendiriciler denedim ama tırt çıktı hepsi.
Sizler bu konuda sorun yaşadıysanız çözümünü nasıl yaptınız?
Tavsiyelerinizi paylaşabilir misiniz?
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

Aracınız
Civic FB7 2012
Montaj esnasında orijinal kitten anten soketini çıkarma sırasında hoyrat davranıp zedeleyebiliyorlar, Double takılınca bu adam zaten mp3 dinler deyip anteni öylesine takıyorlar. Zamanla sarsıntı oldukça anten teması düşüyor ve facia oluyor.
Bu değilse, double ayarlarından lokal istasyon ayarını kaldırın, RDS ayarlarını enable/disable değiştirin, TA iptal edin... Cihazın kuvvetli/lokal istasyon tercih etmesini iptal edin böylece, ne varsa gelsin.

Aracınız
Önerilerin için teşekkürler. Fakat anlattıklarının hepsini denedim. Söktüm, taktım, kontrol ettim. İlave antenler denedim. Sırf bu yüzden bazen kafam atıyor arabayı değiştireyim diyorum.

Bir tutkudur Vtec.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Önerilerin için teşekkürler. Fakat anlattıklarının hepsini denedim. Söktüm, taktım, kontrol ettim. İlave antenler denedim. Sırf bu yüzden bazen kafam atıyor arabayı değiştireyim diyorum.

Bir tutkudur Vtec.

Anten hattı üzerinde kopukluk olmasın harici ayrı bir anten takarak denedin mi hiç?

Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2012 Fb7 arka cam filmini sökerken muhtemelen anten kısmını zedelemişler,
tamiri mümkün müdür nasıl çözüm önerirsiniz ?

Aynı sorun bende de mevcut her kanalda cızırtı mevcut servise gitmedim ama garanti den halledebilir miyiz bilmiyorum

dnzkrt

0
[MENTION=3813]CihanKURT[/MENTION] Hocam aracınızda xenon ampul kullanıyorsanız sis ya da farı açtığınız da frekansı zayıflatıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri