Göçük mağdurları buluşması

sezgi

0
Merhabalar,

Yarın (pazar) göçük mağdurları olarak büyük İstanbul buluşması gerçekleştireceğiz.

Her fc5 sahibinin mağdur ya da potansiyel mağdur olduğunu ve bu tip organizasyonlara destek vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Duyumlara göre honda, kavite içerisine köpük sıkarak sorunu giderdiğini düşündürtmeye çalışacak.

Mağdurlar olarak genelimiz para iadesi veya araç değişimi talep etmekte.

Bu uğurda hukuki ve yasal açıdan zora düşmeyecek şekilde, hukuki-fiili-boykot ve itibar zedeleyici hiç bir hareketten kaçınmayacağız.

Herkesin, tüketici olarak haklarini bilmesini, sunulani degil istedigini almasını umuyorum.

Not: buluşmaya katılmak ve hukuki harekette paydaş olmak isteyenler facebook taki ilgili gruba katılabilirler.

Not2: göçük konusu altında paylaşılmamasının nedeni, buluşma ve hukuki süreç hakkında olmasıdır.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Artık daha yüksek sesle duyurma zamanı.. Rezilligi köpük ile gecistiremezler

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Köpük mü :) yazık günah ya o kadar para ver arabaya köpük sıkarak göçüğü geçiştirsinler. Bu olayı görünce iyi ki sattım diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
Fabrika kabul etmiyor showroom'un sucu ne ? Su videoda yapilanlar bence gereksiz. Orda ki adam da sonucta emir kulu.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

sezgi

0
Fabrika kabul etmiyor showroom'un sucu ne ? Su videoda yapilanlar bence gereksiz. Orda ki adam da sonucta emir kulu.

Emir kulu degil, yalanci. Bilmem kacinci aydan sonra duzeltildi diye niye yalan soyluyorlar? 10gun once kandirip aldirmislar birini. Adamin arabasinda gocuk var suanda. Siz binlerce magdurun oldugu ortamda, ayipli oldugunu bile bile yalan soyleyerek mal satan insanlar mi magdur simdi?

sezgi

0

Emir kulu degil, yalanci. Bilmem kacinci aydan sonra duzeltildi diye niye yalan soyluyorlar? 10gun once kandirip aldirmislar birine. Adamin arabasinda gocuk var suanda. Onu gectim, gordugunuz gibi galerideki sifir aracta da var. Siz binlerce magdurun oldugu ortamda, ayipli oldugunu bile bile yalan soyleyerek mal satan insanlara mi magdur diyorsunuz simdi? Adamin videodaki bize karsi tavri da ortada. Bu kadar sevici olmayin. Magdur olan, 100bintl vererek sifir diye araba alan, ancak arabasinda kendiliginden gocukler olan bizleriz. Magdur, koskoca firmanin hatasini kabul etmek ve duzeltmeye calismak yerine, ayni ayipli malin satildigi ve yalan dolanla sattirildigi tuketicilerdir.

Kucuk iller dahil, her ilde yapilacak bu tur olaylar. Haftaici haftasonu gidilecek. Ziyaret etmedigimiz bayi kalmayacak. Tuketici olarak, araci aldigimiz yere gidip inceleme hakkimiz niye olmasin? Aracimizi, tedt araci gibi bayiye giden musterilerin incelemesi icin acmamizin ne skintisi olabilir ki? Tuketicinin dogruyu ogrenmesi kimin isine gelmiyor? Distan sadece c stunu olsrak gozukuyor ama arabanin her yeri esniyor. Bagaj kapagi geziyor mesela. Kapi iclerinde, kaporta uzerinde cesitli yerlerde gocukler olmakta. 30bin km oldu bendeki arac. Esneye esneye mukavemeti azalan (bir metali surekli bukup duzelttiginizi dusunun) kaza aninda beni ve ailemi koruyabilecek mi? Can guvenligi suphede olan ben magdurum, orda icerde insanlar var diyerek bizi hayvan yerine koyan satici degil.

Bunun yani sira toplu davalar, gumruk incelemeleri ve hatta uluslararasi hukuk da ilerler durumda. Sayimiz suanda fazlaca dikkat cekecek kadar yuksek.

Buradan takip edebilirsiniz.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben de videodaki tavrin hos olmadigini dusunuyorum. Hukuk yoluyla hakkinizi arayin bu sizi hakliyken haksiz konuma dusurur. Anlasip yer basmak olmus. İceri girdikten sonra bagirip cagirmak yerine sadece showroomdaki aractaki gocukleri cekseydiniz ve saticiyla birebir sakin tonda konussaydiniz sizin icin daha yararli olurmus bence.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Geri