Würth benzinli enjektör temizleyici yorumları

İyi günler arkadaşlar. aracım 2015 fb7 kasa 34000 km de. Sizce würthün benzinli enjektör temizleyici kullanmanın bir faydası yada zararı olurmu yardımcı olursanız sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bence yalan dolan. Hicbir etkisi olmuyor bende wurth kullandim ama hicbir fark yok.

Bence faydasi vardir. Ancak biz bunu hissetmwye biliriz. Ancak yuksek km deki araclarda önermiyorlar. Eger kurum kalintisi var ise yataga düşürüp arizalara sebebiyet verir diye duymuştum. Nekadar dogru bilmiyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ne amacli kullanilacak? Sorun var onu duzeltmek icin mi yoksa herhangi bir katkisi olur diye mi? Ben katkisi oldugunu dusunmuyorum ama Würth marmara bolge mudurunden ogrenelim hemen :)

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu tip ürünlerin kayda değer bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.Şimdiye kadar kullanmadım, bundan sonra da kullanmayı düşünmüyorum.Kurum bağlamayınca motor 1.000.000 km mi gidecek?Bu ürünü kullansanızda kullanmasanızda zaten ortalama 200.000~400.000
km aralığında kullanıma bağlı olarak motor rektefiyeye giriyor.Tüm bakımları ve temizliği yapılıyor.Kurum falan hiçbirşey kalmıyor.Yani bu tarz ürünler para tuzağından başka bir şey değil.Şahsi düşüncem bu...

Aracınız
Civic FC5 2019
yenı arac aldım ve ekspertıze soktum ekspertızlerın olcumune asla ınanmam soz de motoru olcuyorlar motor olcumunde motor yuzde 65 cıktı.. eskpertızdekı eleman da tanıdık .. abı sen satısı al buna bı enjektor temızleyıcı atalım aracda performans da hıssedılır bır fark olur dedı .. acıkcası aracın performansı da bana da dusuk geldıgı ıcın motor olcumlerıne ınanmasam da acaba enjektor temızleyıcı kullansam mı dıye ben de dusunmedım degıl bu arada arac 2016 fb7 24000km de fabrıkasyon lpg ve garantılı.. ben denemeyı dusunuyorum ancak bunu kullanıp da motorda sorun yasayan oldu mu benı dusunduren nokta burası.. ekspertızdekı eleman hocam yakıtla beraber zaten depodan atılıyor hıc bır sorun olmaz olsa da servıs farketmez dedı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3368]karabey007[/MENTION] Bence kullanmayın.

Aracınız
24 bindeki arabanin motoru %65 olurmu hic. Bende oradaki olcumde hata var. Cikin otobana biraz surat yapin ozaman anlasilir motorun durumu. Enjektor temizleyicinin para tuzagi olaguna inaniyorum. Ozellikle benzinli arabada boyle bir seye hic gerek yok. Ayrica enjektorlere zarar verme ihtimali de var. Benim arac 156 binde ve canavar gibi gidiyor. Sizin 24 bindeki arabanizmi gitmeyecek. Bence enjektor temizleyici vb kimyasallar kullanmayin arabaniza yazik etmeyin.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri