Fc5 exe. Eco verip rs hb

ircan

0
Aracınız
Arkadaslar ocak ayinda aldigim fc5 exe. Eco 14000 aracimi verip hb rs almam sizce mantikli olurmu. Yakit suan sehir ici sehir disi farketmeksizin 28 kurusta. Motor performansi icin sedani verip hb almam nasil olur. Yada takas dusunen varsa biraz dertlesebiliriz :)

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Motor performansi onemli bir kriterse hic düşünmeyin degistirin
Ama bence hb kasa sedandan cok cok daga guzel ozelikle füme rengi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
exe eco kullanıcısı olarak benimde aklımı kurcalayan bir durum. yakıt olarak şuanki arabamla benzinde 7- 7.5 litre ile gezebiliyorum. lpg de ise 9.5- 10 litre arasında seyrediyo. rs de yakıt tüketimi ne olur bilemem fakat alacağım hissiyatın çok daha kaliteli olacağını düşünüyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Füme renk hb sport sahibi olarak eğer yakıt sorun etmezseniz kesinlikle alın derim. Hb araç sedan kadar geniş. Görünüşü muazzam. Bir bmw, audi premium havası var araçta. Zaten bastın mı gitmesine denecek söz yok. Ben zevkle biniyorum aracıma.

Şehiriçi 7,5 litrenin altına düşmek zor, sehirdisi 5,5 lt görürsünüz , ayağınızın performansına bağlı ister 7 ister 10 lt tüketirsiniz , hb kullanıcısı olarak söyleyeceğim keyf almak istiyorsanız rs, bagaj da küçümsenmeyecek kadar yeterli sınıfının en büyük bagaj hacmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Ben 10 gün önce sivas açılım da hb rs yi kullandım. Benim görüşüm performansı çok zayıf 186hp değilde 140 hp gibi bi his veriyor benden önce kullanan arkadaşım araba gitmiyor demişti inanmamıştım kendçm sürücünce hak verdim. Niyetim hb rs için takastı ama kullanınca tamamen vaz geçtim. Şimdi temiz 2015 1.6 i-ditec bakıyorum. Bence rs ye niyetlenen arkadaşlar iyice araştırıp mümkünse kullanıp öyle karar versinler. İlla alacam diyorsanız sivas açılımda beyaz bi hb var ben en son 103.000 e kadar indirdim iyi fiyat diye düşünüyorum.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben 10 gün önce sivas açılım da hb rs yi kullandım. Benim görüşüm performansı çok zayıf 186hp değilde 140 hp gibi bi his veriyor benden önce kullanan arkadaşım araba gitmiyor demişti inanmamıştım kendçm sürücünce hak verdim. Niyetim hb rs için takastı ama kullanınca tamamen vaz geçtim. Şimdi temiz 2015 1.6 i-ditec bakıyorum. Bence rs ye niyetlenen arkadaşlar iyice araştırıp mümkünse kullanıp öyle karar versinler. İlla alacam diyorsanız sivas açılımda beyaz bi hb var ben en son 103.000 e kadar indirdim iyi fiyat diye düşünüyorum.

Hocam araç 182 beygir onu düzeltelim. Ayrıca bu beygiri 140 olarak nasıl belirlediniz? Performansı nasıl "çok kötü" olabiliyor onu çözemedim. Şu ana kadar piyasada trafikte bulunan araçlar arasında gaza yüklendim mi geçemediğim araç sayısı %10 dur. Sizin araçtan beklentiniz nedir? 0-100 km olarak 4 saniye mi olsun. Bu fiyat aralığında en iyi 0-100 verisi sunan ilk 3 de bulunuyor araç.

Yani deseniz ki yol sesi alıyor, yalıtımı iyi değil falan anlarım ama motora laf ediyorsanız ayıp olur şu var cvt şanzıman performansı biraz törpülemiş ama kusursuz şekilde çalışan, şehir içi trafikte kararsızlık yaşamayan, mekanik sorun neredeyse hiç vermeyen, bir yılda şanzımanı indiren dsg gibi can sıkmayan bir arabayken biraz da performanstan ödün vermek mantıksız mı sizce? Yazdıklarınız pek objektif gelmedi bana.

Ugr60

0

Hocam araç 182 beygir onu düzeltelim. Ayrıca bu beygiri 140 olarak nasıl belirlediniz? Performansı nasıl "çok kötü" olabiliyor onu çözemedim. Şu ana kadar piyasada trafikte bulunan araçlar arasında gaza yüklendim mi geçemediğim araç sayısı %10 dur. Sizin araçtan beklentiniz nedir? 0-100 km olarak 4 saniye mi olsun. Bu fiyat aralığında en iyi 0-100 verisi sunan ilk 3 de bulunuyor araç.

Yani deseniz ki yol sesi alıyor, yalıtımı iyi değil falan anlarım ama motora laf ediyorsanız ayıp olur şu var cvt şanzıman performansı biraz törpülemiş ama kusursuz şekilde çalışan, şehir içi trafikte kararsızlık yaşamayan, mekanik sorun neredeyse hiç vermeyen, bir yılda şanzımanı indiren dsg gibi can sıkmayan bir arabayken biraz da performanstan ödün vermek mantıksız mı sizce? Yazdıklarınız pek objektif gelmedi bana.
Hocam öncelikle kendi fikrim olduğunu belirttim belki ilk kullanımda yeterli zamanı bulup test edemedim aracı ama şu benim 186ps olarak bildiğim sizin 182ps olarak düzelttiğiniz motor gücünün araçta hissedilmediği kanısındayım bunları bi honda taraftarı olarak söylüyorum araç fiyat performans aracı olarak hala piyasadaki alınabilecek araçlardan fakat ben 182ps den daha fazla iş çıkartmasını beklerdim şanzıman güvenli bi şanzıman ama performans ciddi manada törpülenmiş alıp kullanan arkadaşlara yanlış seçim demiyorum sadece kullanıp kendilerinin tecrübe etmesini tavsiye ettim. Benim kullandığım aracın performansını sormuşsun ben 2012 fb7 sahibiydim model düşmesi sebebiyle satıp 2015 insignia 1.6 aldım dizel turbo yakın zamanda onu da satıp 2015 blue aldım 1.6 136 ps crdi bu iki araç benzer motora sahip bu iki motorda rs lerden çok daha seri ve performanslı bunun en büyük sebebi dizel olması belki ama bu rs ler de 182 ps olunca ben çok farklı bi beklenti içinde olarak binmiştim rs ye kendi kanaatimce tekrar hondaya hb dizeli ile geri gelmeye karar verdim olay bu. Rs kullanıcılarına hata yapmışsınız vs diye bi niyetle yazmadım onları zevkler tartışılmaz araç dediğin gibi elit ve çok güzel bi görüntüsü var benim sadece eleştirdiğim nokta performans ve bu performans olmamış tekrar söylüyorum benim düşüncem..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Cvt şanzıman olumsuz anlamda tabiki etkilemiş performansı. Kendi adıma günlük kullanımda bana yeterli performansı sunuyor hem de sakin kullanıma uygun. Yani sonuçta ne kadar seri ve hızlı kullanıyoruz ki araçlarımızı malum yakıt piyasası da ortada. Sonuç olarak herkesin fikri farklı tabiki ama ben kendi adıma memnunum. Saygılar. [MENTION=6401]Ugr60[/MENTION]

Geri