Orjinal fb7 teyp

Aracınız
Merhaba arkadaşlar

FB7 kasaya binerken navitech ekran taktırmıştım satarken de üstünde vardım orjinal FB7 multimedyası hiç kullanılmadı nerdeyse satıyorum ilgilenen olursa yazabilir.

Şimdi FC5 kasaya biniyorum onuda satacağım sıkıntıları ile uğraşmaktan yoruldum Honda’ya mi biniyoruz pejoya mi belli değil.. her neyse newfron ekran var android cycclone felan karıştırmayın çok daha kaliteli ama fiyatı biraz yüksek bir ekrandır.

Ben 2200₺ almıştım 3 ay kullandık.1800₺ satmayı düşünüyorum.1080p ekranı vardır 2gb ram vardır cortex a9 işlemci var Samsung galaxy s4 ile ayni işlemci var yanı bunlardan dolayı biraz pahalı tasarım fc5’e özeldir.Tum özellikleri aktiftir navigasyon vs.Eleganceler de yol bilgisiyari çok kısıtlı bu ekran da herşey geliyor 1 ay öncesine kadar yaktığın benzin litresi bakım zamanı ölçer yanı vw grubu yol bilgisayarları gibi.Mirrior link vardır telefonunuzun ekranı bildigin ekran da çıkıyor ordan telefonunuzla oynuyorsunuz.Mp4 MP3 Fac.4 bunların hepsini destekliyor.Dahası var ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. ✋

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri