Tamponda ki Kauçuklar ???

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaslar tamponun plaka altindan hava izgarasindaki sagli sollu iki adet kaucuk parca var. Bunlardan bir tanesi yerinden sökülmüş. Bunlar ne işe yarar bileniniz var mı ? Resim çektim ama çok belirgin değil.

8f3710f96b9f7432dd543a50efd46d8e.jpg

bfeeb77f21cb816d98e83075123de122.jpg

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben bildim bileli bendeki oyle hocam. Hatta sanki tek tarafta var

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İki tarafta da aynen solda oldugu gibi izgaraya yapisik ve dik duruyordu. Gecenlerde farkettik bu sekilde oldugunu.

Valla ne zamandır ben de merak ediyordum da soramadım tam olarak sizin fotolardaki gibi hocam biri sağ sabit sol taraf çıkmış gibi oynuyor araba daha yeni ben de çıkmış diye düşünüyordum cevabı bilen var mı arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Valla ne zamandır ben de merak ediyordum da soramadım tam olarak sizin fotolardaki gibi hocam biri sağ sabit sol taraf çıkmış gibi oynuyor araba daha yeni ben de çıkmış diye düşünüyordum cevabı bilen var mı arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Allah Allah enteresan ... Ben bu parcalarin ne ise yaradigini da merak ediyorum aslinda.

cevdet

0
Aracınız
Arkadaslar bende daha once farketmistim bunu yerinden ciktigini zannettim.10000 bakiminda servise gosterdim yerlesimi bu sekilde cikma yok dediler.o parca o sekilde duruyor yani bir cikma falan yok.hatta bayideki araclarin hepsine baktim ayni sekilde hepsi sonra icim rahatladi.hatta elinizle kontrol ederseniz yerinde sabittir oynama falan yoktur.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaslar bende daha once farketmistim bunu yerinden ciktigini zannettim.10000 bakiminda servise gosterdim yerlesimi bu sekilde cikma yok dediler.o parca o sekilde duruyor yani bir cikma falan yok.hatta bayideki araclarin hepsine baktim ayni sekilde hepsi sonra icim rahatladi.hatta elinizle kontrol ederseniz yerinde sabittir oynama falan yoktur.
Ne ise yaradigini da sorsaydin bari

vss

0
Aracınız
ben size kısaca açıklayayım.rs lerde yani turbolarda tamponun o kısmından turboya ve hava filitresine soğuk hava beslemesi için tampon dizaynı bu şekilde.rs ler ve atmosferikler aynı tamponu kullandığı için bu şekilde.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri