Civic FC5 Navibose Multimedya Sistemi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Dostum ben bugün oradaydım İstanbul Ataşehir de mekan. Ürünü kullanan bizim işyerinde IT ci var bu konularda çok bilgili o bana tavsiye etti orayı. Bende de FB7 var bende oradan alacağım. Fiyat aynen 1250 tl montaj dahil.

Aracınız
Merhabalar Yeni aldığım aracıma taktırdığım Multimedya Hakkında size bilgi vermek istedim , aracımı 09 Kasımda Teslim aldım uzun zamandır arabayı almaya karar vermeye başladığımdan beri içerisindeki TEYİP sistemini beğenmediğim için daha gelişmiş daha kaliteli bir ürün taktırmak istedim bunun için araştırmalar yaptım , Bu konuda bir çok mağzayı ziyaret ederek ürünleri mağzada test etme imkanı buldum ,CİVİC için 3-4 marka seçenek var ve bunların Hepsi iç yapısının aynı olduğunu sadece Biri A Marka Biri B marka diye piyasaya getirip satışını yaptıklarını Basit Çin Ürünlerinden olduğunu gördüm , Menüleri iç yapıları herşeyi aynı , ürünleri incelediğimde ekran kalitesinin dokunmatik hassasiyetinin iyi olmadığını fark ettim , araştırmalarımı bitirdim taktırmaktan vaz geçtim... Aracımı teslim aldıktan bir kaç gün sonra tekrar internette gezinirken NaviBose markasını gördüm ürün farklıya benziyordu , Firmayı arayıp ürünü mağzanızda inleyebilirmiyim taktırmadan önce diye sordum , tabi gelip inceleyebilirsiniz dediler ... Ürünü test etmeye başladığımda Firma sahibi aynı zamanda ürünü tanıtmaya başladı ve gerçekten Diğer ürünler arasında en iyi ürün Diyebilirim , onca araştırma incelemeden sonra bu şekilde bi ürünü daha önce fark edememem ilginç olmuştu, Ürünün Dokunmatik hassasiyeti , Ürünün çözünürlüğü , Ürünün ses çıkışları piyasa ürünlerine göre kat kat üstün bi cihazdı... Ürünü aracıma taktırmadan önce Firma sahibi ile biraz konuştuk, Ürünleri Malesidan getirdiğini civic araç için özel olarak tasarlandığını söyledi... Ürün takıldıktan sonra aracımdada test ettim araçta herhangibi kesme , delme gibi bi işlem olmadan orjinal kabloları ile bağlantılarını yaptılar , Cİhaz aracın kapı sensörlerine kadar ekranda gösteriyor Direksion kumandası orjinal şekilde işlevini görüyor ve benim için en önemlisi ses kalitesinin ciddi anlamda değişmiş olması oldu... uzun zamandır kullanıyorum cihaz hem hız bakımından hem işlev bakımından çok üstün bi cihaz Multimedya Düşünceniz var ise gidip rahatlık ile test edip ürünü inceleyebilirsiniz. Firma Hem İthalatçı Piyasaya getiren Distribitör Hemde Teknik servisi ile hizmet Veren Firma

BURADA CİHAZIN SON TAKILDIĞI HALİNİN RESİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ KLİMA BİLGİLERİNE KADAR DESTEKLİYOR

22835598_2225186511041257_1290720882_n.jpg
17522650_1692317750784692_6395498460379418821_n.jpg
22811596_2225186514374590_951824422_n.jpg

Geri