Civic FC5 Navibose Multimedya Sistemi

Aracınız
65c84085a2651882dc2408650d398228.jpg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hala FC5 basligi altinda FB7 urunu paylasiyosunuz

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017
Dostum o hatayı bir kere yaptım bir daha yapmam. Ben sadece misal olarak paylaştım o ilanı. İlanda 1999TL yazıyor ben herşey dahil 1600TL ye anlaştım.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2 gün önce Kuzenime de Navibose Markasından Taktırdık normal şuan ki satış fiyatı 1250 TL 1300 TL ye takıldı, montaj ücretinde ikram isteyin 100TL gibi bir ücreti oluyor , Pazartesi günü Fiyatlar Eski Halinden Satışta olucakmış sanırım 1500 gibi rakamlar söylediler , esnaflar arasında problem olmuş toptan fiyatından kaldırıyorlarmış , ilgilenen arkadaşlar var ise kampanya bitmeden görüşün

Son düzenleme:
Merhabalar. Navibose ürünü hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan arkadaslar mennunlar mı? Civic hb aracımın multimedya sisteminde sorun var. Garantiye gidecek. Neyse bir kac sorum var kullananlara
1_ aracın orjınal kablo soketleri direk üniteye mi baglanıyor yoksa donüstürücü kablolar ile mi montaj yapılıyor?
2_ilk acılış ekran süresi kac sn. Birkac video izledim sanki ilk açılış uzun sürüyor gibi.
3_ aracın orjinal arka kamera ve sensorleri ile uyum var bildiğim kadarı ile geri gorüş kamerası klavuz çizgilerinide destekliyor mu?
4_ radyo çekim kalitesi nasıl?
5_ gps, ses kalitesi iyi mi?
6_ cihaz 1gb rom yetiyor mu? Donma kasma gibi sorun yaşayan oldu mu acaba?
Özellikle kullanan arkadaşlar cevap verirse cok sevinirim. Navin, navimex, cyclone, navitech gibi ürünleri inceledi ama çok kararsız kaldım.sonuçta aracımın orjinal multimedya gelinceye kadar ben kullanacagım. Sonrada iş yerinde bir arkadaşıma vereceğim. 1400 tl fiyat aldım. Pazartesi veya salı bir cihaz almam lazım. Öneri ve yorumlarınıza acığım. Lütfen acil cevap yazarmısınız. Tüm görüş ve önerilerinize açığım. Para konusunda sıkıntı yok ancak pahalı cihazların etiketi kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Limitim 2500 civarında.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=9528]vethekim[/MENTION] Fc5 te durumu bilmiyorum bir önceki fb7 kasa da en iyisi navitechti. Ama o zamanki cihazlar android değildi o yüzden karşılaştırmak doğru olmayabilir.

Geri