Ön cam çatlaması

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar,
Bugün yolda giderken kamyondan gelen taş ile ön cam çatladı. Çatlaklık büyümesin diye bildiğim kadarıyla çizdiriyorlar diye duymuştum çizdirsemmi yoksa farklı bir yöntemi varmı bunu tamir etmenin bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum..

Aracınız
Catlak ilerlemesin diye etrafını dönüyor camcı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Çatlakların yürümemesi için yöntemler var mini onarım servisleri ile bir görüşün.

okan17

0
Cizdirseniz bi muddet sizi idare eder bi de ilac sikarak tamir yapiyorlar ama hic birinin garantisi yok sahsen ben hepsini yaptirdim. Catlak hala buyuyor

Aracınız
Eninde sonunda değişeceksin camı cok bir çözümü yok catlak Sıcak -Soguk hava degişimlerinde ilerler. çizdirme çok kısa süreli durdurur ama sonra bir gün bakarsın hızla ilerlemeye devam ediyor. hiç bir ilerleme olmadıysa bir tamir yöntemi var madde sürerek o belki çzüm olabilir ama ilerlemeye basladıysa durmuyor maalesef.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aracin kaskosu var mi ? Eger varsa yılda 1 cam değişim şansınız var. Zaten yıl bitmek üzere imkanınız varsa hic beklemeden değiştirin.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

okan17

0
Kasko var ama oldugum yerde yollar tasli oldugu icin eger muayeneden gecerse hic degistirmek istemiyorum gene kirilabilir diye.

Geri