Fb7 otomatik stop etme sorunu.

Meraba arkadaşlar. 2015 model fb 7 aracım bugün ilk defa stop etti. Park halindeki aracı çalıştırıp ilerlemek için gaza dokunduğumda stop etti. Hemen ardından çalıştırdım va sorunsuz bir şekilde yoluma devam ettim. Böyle bişeyle karşılaşan var mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lpgliyse aracınız lpg ayarı isteyebilir ben daha yeni ayar yaptırdım brc güncelleme getirmiş sistemine 20.11.2017 tarihinde beşyol brc servisinde yaptırdım usta iyi güzelce ilgilendi benimle

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Subap ayarı dedikleri ayardan bahsetmiyorsunuz değil mi hocam? Yazılımsal bişey anladığım kadarıyla. Bir de kaç tl aldılar işlem için?

Sefa

0
2 ay oluyor honda servisinde garanti den yapıldı ücreti olmadı 10 dkda yapıldı sonra düzeldi benim gibi birkaç kişi daha gelmiş güncelleme den sonra sorun çözülmüş

Sefa

0
Benimki eco civic yalnız orjinal lpgli satılan versiyonu o yüzden garanti kapsamında sizinkide öyleyse ücretsiz yaparlar

kayhanbozkus

0
Yönetici
Meraba arkadaşlar. 2015 model fb 7 aracım bugün ilk defa stop etti. Park halindeki aracı çalıştırıp ilerlemek için gaza dokunduğumda stop etti. Hemen ardından çalıştırdım va sorunsuz bir şekilde yoluma devam ettim. Böyle bişeyle karşılaşan var mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

Fb7 aracimi ilk aldigimda aracim surekli stop ediyordu. Lpg beyni yani ECU degisti ve sorun duzeldi. Lpg beynine baktirmanizi tavsiye ederim. Brc marka fabrikasyon eco civicti aracim.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Geri