Emisyon arıza lambasi( motor)

Motor arıza lambası dediğimiz emisyon bağlı problemlerde yanan lamba yandi.benzin de ve lpg de kullandım sönmedi.neden yanar? Niye sönmez? Araç 18 binde sonradan takılan brc marka lpg var

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Motor arıza lambası dediğimiz emisyon bağlı problemlerde yanan lamba yandi.benzin de ve lpg de kullandım sönmedi.neden yanar? Niye sönmez? Araç 18 binde sonradan takılan brc marka lpg var

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Büyük ihtimal zengin veya fakir karışımdan dolayı yanıyor, tekrar lpg ayarı yaptırın.

Aracınız
Merhaba kardeş aynı problem bende de var araç çok çok ince ayar istiyo ben candan mühendislik te yaptırdım 5 defa arza lambası için gittim avrupa yakasında oturuyorum candan mühendislik anadolu yakasında ayar yapıyolar pc ye bağlıyolar sorunu çozul yolluyolar eve geliyorum tekrar yanıyo 5. Defada pc ye bağlayıp yolda ayar yapıldı 220 km hızlara çıkılarak ayar yapıldı sonrasında dyno ya girdi hp ölçüm cihazı ışık hiçbişekilde yanmadı ama şu an çok nadir yanıyo biraz kullanım sonrası sönüyo her dakika yanmıyo hergün vs değil ayda 1 kere oluyo yada olmuyo sana tavsiyem iyi bi brc servisinde iyi bir ayar yaptırt yol ayarı şart bunu unutma yoksa durdukları yerde ne kadar ayar yaparlarsa yapsınlar gene aynısı olur bi tavsiyem daha yaptırdığın yerde arıza lambası sönünce tekrar yanmasın diye söz al paramı geeri alırım de şikayet ederim brc ye de iyi günler .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri