gfb26

0
Nasıl yakılacağı hakkında fikrim yok

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferhat

0
Aracınız
Ne zamandır konuyu okuyorum bazı arkadaşlar sonradan takılan modül zarar verebilir demiş bazıları sorun olmaz kararsız kaldım açıkçası
Geçen bir abimizde gördüm adam 95 model sanırım belki daha eski broadway a takmış bildiğin havasını attı ?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bence doğru montaj ile hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Cam açma kapama sayısı / kullanım ömrü oranından bahsetmiş bazı arkadaşlar. Hiç alakası yok. 90 model şahinde kullanıp cam motoru değiştirmedi hala arkadaşım. Yeter ki kit sağlıklı olsun ve akım kessin. Forumda da bir çok arkadaş aldığından beri kullanıyor.

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
merhaba 2015 model icin servis cam kaldirma ayna katlama modülü yok diyor 2015 model icin 2012 modelinki olmuyor diyorlar. 2015 model alanlar ayna katlayamacak cam kaldiramayacakmi :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Cam kaldırma ve ayna katlama modülleri farklıdır. Aynalarınızın katlanması için de mekanizmanın veya aynanın komple değişmesi lazım. İzmirde bir bayi ayna getirmiş değiştirerek takıyor ama en az sadece aynalar için 1000 ₺ masraf çıkıyor

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa

0
Makyajlı kasada ayna kapama özelliği yok modülle olmuyor aynaların değişmesi lazım ben aldım yeni aynaları bu hafta taktiricam. Cam modülü takılabiliyor fakat oda devresi sürekli açık olduğu için akülü bitiriyor o yüzden istemedim onu

ASDEDE

0
Aracınız
selamün aleyküm arkadaşlar benim araç 2015 model civic en çok istediğim bi özellik nasıl yapacağız nereden temin edeceğiz

Geri