Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

kara82

0
Aracınız
Bugun civic'imin degerini anladim. Soyle ki: sabah sehir ici arkadasin passatini surdum. Orta donanim 2013 model dizel 105 bg otomatik dsg. 88'e almis. Koltuk isitma, geri gorus kamerasi yok, direksiyon kocaman geldi, hizlanmasi cok da iyi degil, dizelden dolayı motor sesi var. Konsolun yapisindan dolayi civic'in ferahlik hissi daha iyi. Gostergeler civicte daha güzel. Vesaire vesaire

Aracınız
[MENTION=2255]cemkurkcu[/MENTION] kardeşim cvp alamamışsın gördüm bari ben cvp vereyim dedim,ben geçen yıl çamkırandan boya montaj 200tl ye taktırmıştım bilgine...

[okQUOTE=Serkanselmanoğlu;48423][MENTION=2255]cemkurkcu[/MENTION] kardeşim cvp alamamışsın gördüm bari ben cvp vereyim dedim,ben geçen yıl çamkırandan boya montaj 200tl ye taktırmıştım bilgine...[/QUOTE]
cok tesekkur ederim :)

Aracınız
S.a. arkadaşlar,

Patlak susturucu tamiri için sanayinin yolunu tuttum. Bizim egzoz baya bir yıpranmış, kaynak yerine yenisi ile değiştirildi. Hazır sanayiye gitmişken tanıdığım olan kaportacı ustama da ne zamandır bekleyen ufak arızaları yaptırdım. Köy yolunda başka bir aracın tamponuna sürtünmesi sonucu hafif göçen arka yolcu kapısı düzeltildi, açılan ama kapanmayan arka kapı kilidi yapıldı (burası çok ilginç, geçen sene aynı şikayetle gittiğim elektrikçi yanlış bağlamış, kaportacı ustam düzeltti :) ), kapı kenarındaki küllüğün vidası kopup düşmüştü o yapıldı.

Son şikayetim sonucu ilginç bir bilgi de öğrenmiş oldum. Şikayetim el frenini indirmeme rağmen ikaz lambasının sönmemesi idi. Ustam bunun sebebinin azalan fren hidrolik yağı olabileceğini söyledi ve hakikaten bakınca da fren hidroliğinin asgari seviyede olduğunu gördük. Yağı tamamladık ve ikaz lambası düzgün çalışmaya başladı. Bir de balatalar azaldıkça hidrolik yağı frenlere kayıyormuş, artık detayını merak eden bir ustaya sorsun. :)

Aracınız
Sanirim İzmirdensiz. Eger oyleyse anatomik spoileri nereden ve ne kadara da temin ettiginizi ogrenebilir miyim acaba :)

Merhaba,

öncelikle memnun oldum, ufaklığın rahatsızlığından dolayı 2-3 gündür giremedim Çamkıran honda da 200 TL ye yaptırdım. Gayet iyi duruyor.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Arkadaşlar forum da motor yıkama ilgili bir konu bulamadım. Aramızda motor yikatan kimse varmı acaba .
Teşekkürler...

Geri