2001-2004 Civic ler Airbag patlatıcısı değişimi

Aracınız
Arkadaşlar hafta içi gelen bir mesajla bu model aralığındaki civiclerde yolcu airbag patlatıcısının değişmesi gerektiği ve bu uygulamanın ücretsiz yetkili servislerde yapılacağı hususunda bir mesaj geldi .10 yaşın üstünde araçlarını düşünen Hondayı taktir ettim .Model yılı aynı olan araç sahiplerine mesaj gitmiştir olurda mesaj ulşamayan arkadaşlar için belki nir bilgilendirme olur .

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
2001 model aracı 2017 sonunda cagirmalari gercekten takdire sayan bir durum.. O zamana kadar kaza yapip olmediysen bu saatten sonra gidip guncelleme yapmanin alemi yok bence..
Evet cagirmalari ve ucretsiz duzeltmeleri mantikli fakat bu kadar gec olmamali. Ya da benim honda dan beklentim cok fazla, markayı gozumde buyutmusum:)

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2001 model aracı 2017 sonunda cagirmalari gercekten takdire sayan bir durum.. O zamana kadar kaza yapip olmediysen bu saatten sonra gidip guncelleme yapmanin alemi yok bence..
Evet cagirmalari ve ucretsiz duzeltmeleri mantikli fakat bu kadar gec olmamali. Ya da benim honda dan beklentim cok fazla, markayı gozumde buyutmusum:)

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen ilk başta bana da çok abes geldi kaç yıl geçmiş şaka gibi .Daha sonra belkide kullanım ömrünü tamamlayan yada belli nir süre sonra değişmesi gerektiğini fark etmişlerdir diye olumlu düşünüyorum.Pazartesiye randevu aldım bakalım .

Aracınız
Bugün 1 saatlik bir uygulamayla yayınlanan bültene uygun olarak hava yastığı şişiricilerimiz ücretsiz yenilendi .

Geri