Es7 kasa lpg tanki

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Aracıma lpg taktırmak istiyorum fakat bizim kasa arabalarda kaçlık tank kullanılıyo(simit)? Takılabilecek en büyük tank nedir? Sizler kaçlık kullanıyosunuz?Teşekkürler

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Aracıma lpg taktırmak istiyorum fakat bizim kasa arabalarda kaçlık tank kullanılıyo(simit)? Takılabilecek en büyük tank nedir? Sizler kaçlık kullanıyosunuz?Teşekkürler
Benim tank 40 lık diye biliyorum .Bu arada simit depo

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
önceki kitimde 43litrelik tank vardı 600x200mm. Bagajı açıp baktığımda kenarlarda bi 10ar santim boşluk vardı. Şimdi 720x200mm taktırayım diyorum 60 litrelik ama servis olmaz da olmaz diyo.

43 lt simit var bendede ama kullanılışlı değil yedek lastık taşıyamıyorsun çok yer kaplıyor ince stepne al desen 300 tl den aşagı yok kaş yaparken göz çıkarmaya benzıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
43 lt simit var bendede ama kullanılışlı değil yedek lastık taşıyamıyorsun çok yer kaplıyor ince stepne al desen 300 tl den aşagı yok kaş yaparken göz çıkarmaya benzıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende özel üretim 48 lt. Atiker Simit var. Tam oturuyor. Evet Stepneyi küçük almak lazım. Çok yer kaplıyor. İkinci El temiz dek geldi 150 tl ye almıştım. Çok farketti. Buda sıkıntı olursa uzun yolda bagaja koyarsın. Ağırlığı 8 kg. Görenler motor tekeri sanıyor. Orjinal stepne 18 kg.
+ bagaja monte edilen uzun tüp sabit oluyor. Yer değişikliği yapamıyorsun. Barajda stepne olduğu zaman eşyaları daha rahat yerleştirebiliyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri