HERKESE SELAM

özkan

0
Öncelikle tüm honda severlere civic tutkunlarına merhaba.aranıza yeni katılıyorum.aracım honda değil Peugeot 306 GTI.Ama en yakın zamanda bende bi civic sahibi olacağim.şu an araştırma aşamasındayım fiyat konusunda.yardımı dokunabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.bu arada %90 engelli raporu ile alacağım bilginize.şimdiden herkese teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: HERKESE SELAM

Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

Kaç model düşünüyorsunuz ve bütçe ne kadar?

Aracınız

Aramıza hoşgeldiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

Aramıza hoşgeldiniz.

özkan

0

öncelikle teşekkür ederim.hoşbuldum :D aracı 2014 model elegence oto.tüplü düşünüyorum.bütçe 50000 tl diyebiliriz.[bu arada az önce 1.6 Executive modeli olduğunuda öğrendim.önerirmisiniz? artıları nelerdir? merak ettim doğrusu benim anladığım bi anahtarsız çalıştırma Bluetooth HFT gibi özellikleri var.ben araca multimedya yaptıracağım için gerek var mı sizce.) uzun zamandır sitenizi üye olmadan takip ediyorum ve gerçekten yararlı bilgiler paylaşılıyor.sizlerinde fikirleri benim için önemli bu konularda.

Trust

0
Aracınız

[quote author=özkan link=topic=544.msg8880#msg8880 date=1405191573]
Öncelikle tüm honda severlere civic tutkunlarına merhaba.aranıza yeni katılıyorum.aracım honda değil Peugeot 306 GTI.Ama en yakın zamanda bende bi civic sahibi olacağim.şu an araştırma aşamasındayım fiyat konusunda.yardımı dokunabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.bu arada %90 engelli raporu ile alacağım bilginize.şimdiden herkese teşekkür ederim.
[/quote]
306 gti sahibi olarak hayatta olmanız ve buraya gelmeniz beni sevindirdi doğrusu 106 gti olan bi arkadaşımı yıllar önce kaybettim aman dikkat hocam..

yaşasın tapatalk!!

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Vergisiz fiyatı ne kadara geliyor bilmiyorum, fiyat aldınız mı?
Executive de bildiğim kadarıyla fabrika çıkışlı deri var, bluetooth elegance da var diye biliyorum, incelemesini yapan arkadaşlar görünce daha net yazacaktır.
Multimedya olarak smart (pionner) çok fazla beğenilmiyor forumun büyük bir çoğunluğu navitech kullanıyor.

Aracınız

2014 den itibaren civic in en dolu modeli Executive. Bence onu alırsanız mıltinedya taktırmanıza gerek yok. Indirimi olarak da uygun fiyata alabilirsiniz. Yerinizde olsam onu alırdım.

Trust

0
Aracınız

Vergi indirimi ile en dolusu alınabilir bence forumda jck nikli arkadaş da indirimli almıştı ona bi danışın isterseniz

Geri