GÜNEŞTEN KORUMA

Trust

0
Aracınız
Ynt: GÜNEŞTEN KORUMA

Ben yaktığını hiç duymadım tek sıkıntı tozlandigi zaman sürtünme kaynaklı arabayı çizer bilgi olsun.

yaşasın tapatalk!!

Aracınız

[quote author=avansis link=topic=545.msg8907#msg8907 date=1405207976]
Ben yaktığını hiç duymadım tek sıkıntı tozlandigi zaman sürtünme kaynaklı arabayı çizer bilgi olsun.

yaşasın tapatalk!!
[/quote]

açıktayken bam güm girişiolar hergün ayrı bir çizikle karşılaşıyorum... acaba bunun zararı varmı cunku araba aksama kadar kapıda yatıo güneş tam öglen 3 kadar vuruo toz desen yıkayım 20dk sonra toz duman olurrr askeriye tarafından toz gelio süreklii :( ;)

Trust

0
Aracınız

Branda olayı bence mantıksız hee arabayı hafta sonu kullanıyorsan belki mantıklı çıkar bagaja koy toz pislik..tercih meselesi birşey diyemiyorum

yaşasın tapatalk!!

Aracınız
GÜNEŞTEN KORUMA

Yeni brandalar araçları çok fazla terletmiyor. Komşum iki araçtır haftanın tüm günleri branda örter. Sadece pazar günü araca biner. Bir şikayet duymadım. Sadece örterken aracın temiz olması önemli. Tabi uğraşı istiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wordls

0

Arkadasim s2000 aldi.
Adam orjinal brandasinida verdi. Branda kalin ici pamuklu diger brandalara benzemiyor. Onunde s2000 yaziyor. Oyle bisey bulmak lazim. 1000 tl vardir ama tahminim

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Branda tavsiye etmem, aracın üzerinde kalan tozlar branda boya üzerinde hareket ettikçe kılcal çizikler oluşturabilir hondanın boyası yumuşak olduğu için bunun olma olasılığı çok yüksek, yakıcı güneş altında kalan branda aracın verniğini yakabilir, kısacası pamuklu olsa da araca zarar verme ihtimali yüksek ;)

linkteki portatif garajlar geçerli ama :D

Başaran Branda Turtle Portatif Garaj

Araç Sahiplerine Seyyar Kapalı Garaj, Mükemmel Fikir :)

Geri