SEYiR HALiNDE iKEN STOP ETME

2011 Model
fd6
elegance lpgli
80 bin km de. Sabah araci calistirip 8-9 km yol yaptiktan sonra arac yoldayken stop etti 2dir yapiyor. parkedip tekrar calistirdim. Antifrizi yeni degistirdim. Neden kaynaklanmis olabilir.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Tüpe geçerken yapıyordur. Lpg filtresi falan değişmesi gerekebilir. İlk aşamada Lpg enjektöre gidemiyordur. Soğuk bir bölgede mi yaşıyosun?

manuel fd6 2008 lpg modifiye
mechanical engineer

kayhanbozkus

0
Yönetici
2011 Model
fd6
elegance lpgli
80 bin km de. Sabah araci calistirip 8-9 km yol yaptiktan sonra arac yoldayken stop etti 2dir yapiyor. parkedip tekrar calistirdim. Antifrizi yeni degistirdim. Neden kaynaklanmis olabilir.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Lpg'nin markasi nedir ? Bende 2013 fb7 vardi brc kitli ve arac surekli stop ediyordu. Lpg'nin ecu'su yani beyni degisince duzeldi. Bir baktirin isterseniz dedigim parcaya.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Benim araçta lovato lpg var. Araç lpg de iken sürekli stop edip duruyordu. Depo tam dolu iken lpg bitti ikazı veriyordu. Maf sensöründen tutunda lpg beynine reset atmaya kadar herşeyi denediler olmadı. En son bütün kabloları değiştireceğiz dediler. Şaşmaz da bir usta 'abi senin sorunun bilgisayar bağlantı kablosunda bulunan eklerden kaynaklanıyor'dedi. Kabloyu değiştirdi sorun düzeldi. O gün bu gündür sorun yok.

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Demek ki neymiş
Tanınmış güvenilir iyi usta ==çözüm

manuel fd6 2008 lpg modifiye
mechanical engineer

Geri