Sonunda bende LPG li oldum Prins VSI 2 taktım

Aracınız
Arkadaşlar merhaba ,

Uzun yıllardır benzin fiyat artışlarına direnmelerim sonuçsuz kaldı ve sonunda 60 000 km de LPG sistemine geçmek zorunda kaldım ,

2013 FB7 aracıma Prins VSI2 lpg kiti taktım .

Benzin dolumun oraya yerleşitirilen lpg dolum ağzıyla baya bi havalı oldu arabam :)

Ama şunu belirtmeliyim ki lpg de araba daha iyi gidiyo sanki , enjektörler in çok iyi olduğunu duymuştum , onun mu etkisi var anlamadım ama şuan iyi gidiyo zamanla ne olur onu da bilmemem.

Biraz aracı kullandıkdan sonra merak eden olursa video yada foro çeker atarım .

İnşallah doğru bi karar vermişimdir ...

Yorumlarınızı rica ederim.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hayırlı olsun hocam, Brc ile enjektörleri arasında ne fark var acaba merak ettim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5991]crawnollo[/MENTION] Hayırlı olsun.

Aracınız
prins vsı 2 kitinde KHEIN enjektör bulunduğunu , arabanın üzerinde ki orjinal benzin enjektörleri ile aynı olduğu japonya da üretildiğini , yakıt milisaniyesi iyi olduğu için sibob ayarını bozmadığı ve aracın çekişi yada gidişinde bir problem yaşatmadığını belirttiler. Hatta 250 000 km arıza yapmadığını da sölediler ama tabi alınan yakıt da önemli.

Aracınız
[MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION] prins vsı 2 kitinde KHEIN enjektör bulunduğunu , arabanın üzerinde ki orjinal benzin enjektörleri ile aynı olduğu japonya da üretildiğini , yakıt milisaniyesi iyi olduğu için sibob ayarını bozmadığı ve aracın çekişi yada gidişinde bir problem yaşatmadığını belirttiler. Hatta 250 000 km arıza yapmadığını da sölediler ama tabi alınan yakıt da önemli.

Aracınız
hayırlısı olsun;bende de otomatik FB7 var;şehir içi 12 litre civarı yakıyor...kafam çok karışık LPG taktırıp taktırmama yada hangi marka taktırabilirim konularında...deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..Maliyeti ne kadar oldu? hangi usta da taktırdınız?

Aracınız
hayırlı olsun bende prins taktırdım cok memnunum BRC kadar seste yapmıyor pısman olmazsınız yakıt tuketımıde belırgın sekılde dustu

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Lpg.li olsak ne olacakki 25.5 litre lpg 3.14 tl.den eskisehir sehir ici sakin kullanimda 166 km. Sonuc 0.488 kurus.

Geri