LPG de hangi marka önerirsiniz

Aracınız
2008 Elegans aracıma lpg taktıracağım.Prins 2900 Brc 2500 tl civarı.Diğer markalarada bakacağım.sizce hangi markayı tercih etmeliyim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

120000 km. oldu lovato obd2 kullanıyorum. Yakıt,performans,sağlamlık,sorunsuzluk çok iyi.
Çok memnunum.
Tavsiye ederim.

FD6-2009 Premium AT

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
İlk tercihiniz bayi ağının çok fazla olması. Millet adı sanı duyulmadık markalar taktırıyor. Belki taktırdığı çok iyi marka da olabiliyor fakat yedek parça ve usta konusunda çok sıkıntı yaşıyor. Bu sebeple marka öneremem ama yaygın servis ağı olan markalar tercihiniz olsun.

Aracınız
Brc, prins, lovato, atiker servis sıkıntısı yok.Bunlardan birisi olacak gibi.Fiyatlar da önemli.araştırmaya devam.Önerilerde çok önemli. tecrübe en iyi kaliteyi ortaya çıkarır.teşekkürler

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim aracımda landirenzo marka lpg var. Benden önceki sahibi taktırmış. Araç yaklaşık 2.5 senedir bende ve 60.000 km yol yaptım fd6 kasa 2007 premium aracım. Herhangi sıkıntı yaşamadım her 10.000 bakımında filtrelerini değiştirdim bir kere de yazılımı yeniden yüklettim tavsiye ederim. Ama markadan ziyade takan ustanın işçiliği önemli. Bir önceki aracım mazda 3 dü ve üstünde atiker in 1000 liralık tüpü vardı. En ufak bir sıkıntı yaşamamıştım. Bence cebinize en uygun olanı seçin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba bende de 2011 civic var 1.5 yıl oldu. İzmir 2A Brc Karabağlar da sequient 32 kit taktırdım çok rahatım. Tabi ben taktırdığım gün LPG 1.89 TL di şu anda 2.94 ve LPG yi de 1800 e montaj yaptırmıştım.Montaj da birkaç incelik var onu da belirteyim kablo eklerini birbirine bükerek değilde lehim ile yapılması gerekiyormuş. Benim ilk montajda bükerek yapmışlar ve bu da belli süre sonra LPG araç içi göstergesinde tam LPG bittiği anda uyarı veriyordu. Halbuki 100 km kala yanıp sönmesi gerekiyordu.bu da dip not elinizde bulunsun. Montaj işçiliği çok önemli.

F3311 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri