Atiker grand serisi gaz ile basim dertte

Ender

0
Aracınız
Selamın aleykum oncelıkle
aracım honda cıvıc 2005 model ls pakettır 146 bın kmde . aracıma atıker grand serısı gaz sıstemı taktıralı 1 ay oldu .arabanın gıdısınden sıkıntım yok ama hem benzın hem gazı bırlıkte yakıyor . 100 tllık gaz 50 tllık benzın almıstım gaz sıstemını taktırdıktan sonra . Benzın orta cızgıye cıktı gaz ıse 3 diş oldu . ama benzın gazdan daha once bıttı . gazda 10 20 km sonra bıttı benzın ısıgı yandı bu işte bır anormallık var bunun nedenı nedır bılen veya basından gecen varmıdır acaba . sımdıden tesekkur ederım

hguclu

0
Aracınız
Başıma gelmedi, kimseden de duymadım ama sistem benzini kesmeden çalışıyor galiba. Taktırdığınız yere götürüp acil baktırmanız en iyisi olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Selamın aleykum oncelıkle
aracım honda cıvıc 2005 model ls pakettır 146 bın kmde . aracıma atıker grand serısı gaz sıstemı taktıralı 1 ay oldu .arabanın gıdısınden sıkıntım yok ama hem benzın hem gazı bırlıkte yakıyor . 100 tllık gaz 50 tllık benzın almıstım gaz sıstemını taktırdıktan sonra . Benzın orta cızgıye cıktı gaz ıse 3 diş oldu . ama benzın gazdan daha once bıttı . gazda 10 20 km sonra bıttı benzın ısıgı yandı bu işte bır anormallık var bunun nedenı nedır bılen veya basından gecen varmıdır acaba . sımdıden tesekkur ederım

Forumda aslında bu konu ile alakalı 40 adet konu var. Forumu biraz araştırın. ASlında benzininiz bitmedi. Sadece benzin ibreniz araç kendini benzinde çalıştığını düşünerek anlık yakıt hesabı ile düştü. Depoda benzininiz duruyor. Bunun için modüller var. Forumda arama yaparsanız göreceksiniz.

Geri