Ön konsol hakkında

Arkadaşlar herkese merhabalar aracım fc5 exe Nisan çıkışlı. Bugün dikkatimi çekti de ön konsol fotosu paylaşıyorum sağlı sollu fotodaki gibi ciddi bir açıklık var. Sizlerde de böyle mi yoksa bana has bir durum mu acaba. Kazam filan yok bu arada. Pek normal gelmedi bana bu durum da sizin araçlarınız nasıl merak ettim.
705f7a50002094a76b7bc8d4fa34537f.jpg
a1659c6407efaefdb1efafa1f711a24d.jpg
833b338399f3f9ab2f93d62ce01fe60e.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION] Aracıma bakmadım ama bir ihtimal montaj hatası olabilir.

sezgi

0
Aynı şeyler bende de var.

Ben araç giderken çok tıkırtı duyuyorum. Trim sesi çok geliyor. Giderken sizin bu gosterdiginiz yere parmağımı soktuğumda ses ciddi oranda kesiliyor. Bu konuda servise gidicem. Gelişm olursa bilgilendiririm. Çünkü muhtemelen sizde de bu bolgeden ses gelecek.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam ben de trim sesi titreme filan yok yalnıza açıklık var. bir seneye yaklaştı yeni dikkatimi çekti. Başka arkadaşlarda da var mı acaba

Tam kapatacak şekilde dizayn edilmesi gerekmez miydi arkadaşlar bu parçaların. Hani bir sürü arabaya bindim bu zamana kadar ön konsolu tamir için açılanlar harici başka arabada rastlamadım böyle birşeye. sonuçta konsol gövdeye bağlanıyor eski bi araba değil ki böyle gözüksün. İçinden bakınca kablolar filan görülüyor yani. Bir tek bana mı ilginç geldi bu durum. Bu arada arabayı kötülemek için konu açmadım aracımdan kesinlikle memnunum. Merakımdan sizlere de sormak istedim.

sezgi

0
Hb'lerde de benzer problem var mi? Bu bolgeyi hic incelemedim onlarda.

Hb'lerin montaji ingiltere oldugundan onlarda olmayabilir.

Hb'lerde de benzer problem var mi? Bu bolgeyi hic incelemedim onlarda.

Hb'lerin montaji ingiltere oldugundan onlarda olmayabilir.

Hocam bahsettiğim açıklığı parmağınızla kapattığınızı yazmışsınız nasıl yaptınız bi anlatır mısınız. Kapıyı kapatınca o aralığa kağıt bile girmez. Kapı açık parmak açıklıkta mı sürdünüz arabayı. Sizin paylaşımlarınızda ciddi bir art niyet seziyorum artık. Bu Forum insanların bilgi paylaştığı bir platform böyle komik şeyler yazarak formu kirletmeyin lütfen

sezgi

0
Dibine kadar sokamiyorum tabi ama bir miktar giriyor

1155632ec1d75ace16a66247cd8f0c9f.jpg

Elimi buraya soktugum zaman trim sesi ciddi miktarda azaliyor. Kalani belki yolcu tarafindan geliyordur. Kapi ile konsol aralarina yikama sungeri sikistirip deneyecegim bir gun trim sesi kesiliyor mu diye.

Yanlis anlasilma olduysa kusura bakmayin, kapi acikken olan yere degil, kapi ile o acikliklarin goruldugu yere elimi sokuyorum. Orta parmagimin ucu sekilde attiginiz acikliga az da olsa degiyor.

Not: el de araba da benim

Son düzenleme:
Geri