Honda civic 2007 ön takımdan gelen ses

Necip

0
Aracımı alalı iki ay oldu. Stabilize yolda yani toprak veya bozuk asfaltta ön takım san özellikle sağ taraftan tok bi lakir lukur ses geliyor. Rot balans yapan arıza tespit servisine gittim hiç bisey yok dediler bi ustaya göster dediler ve gittim gösterdim rot kolunun değişmesi lazım boşluk var dedi . Parça bulmak zor olduğu için ve Honda parçası satılıyor mu onu dahi bilmiyorum . Zonguldak’ın ilçesinde yaşıyorum burada yok ama başka ilçede olabilir araştırıp Alicam parçayı . Vel hasıl kelam bu parca yi değiştirince o ses yok olacakmi tek düşüncem bu. Anlamadığım şu; bozuk asfaltta yada taşlı yolda neden bu kadar çok ses yapar bu Honda süspansiyonlari sert olsada biraz konforlu olmalıydı . Sadece bende mi var bu sorun . Birde direksiyon kutusu sorunu çıkan bir cook Honda kullanıcısı var ins bende o sorun çıkmaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sag taraf diye tarif etmesen direksiyon kutusu mu acaba diyecem ama %90 kronik direksiyon kutusu. Eger sorun o ise merak etme ben ve cogu arkadas keyfe keder boyle kabullenip kullaniyoruz bilesin Ustalar sıkıntı çıkmayacağını söylüyorlar. Grup ta direksiyon kutusunu revizyon yaptıranlar var. Orijinali biraz pahali.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de direksiyondur sıkıntı. Ben de hep ön takımlar sıkıntılı sanıyordum. İzmirde honda performans ahmet usta, direksiyon revizyonu gerekli diyip sesin kaynağını liftte gösterince anlamıştım. Ben 350tl ye yaptırmıştım.değer mi dersen, çok takıntılı değilsen yaptırma derim. Tekrarlamayacağının garantisi de yok.

Geri