fc5 cam silecekleri sorunu

Aracınız
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum. İlk defa honda marka bi aracım oldu. Havaların soğumasından mı anlamadım ama. cam silecekleri aşırı derecede ötmeye başladı yağmur yağdığında silecekleri çalıştırmaya korkar oldum gıcırdama sesinden :) aracı nisan ayında sıfır aldım bu kadar kısa sürede sileceklerin lastiğinin deforme olması normal mi. Yoksa başka bi sıkıntı mı vardır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Hepimizde var aynı sıkıntı. Muz silecek ile değiştirmek gerekiyor, herhangi bir markayı alıp taktım ben.
Üzerindeki silecekler fazla kalitesiz ve sert

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10024]enes0691[/MENTION] Plastik aksam koruma amaçlı kullanılan sprayi silecek lastiklerine uygulayıp bir dener misin?
Belki yumuşayınca sesi kesebilir.

ukirdi

0
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum. İlk defa honda marka bi aracım oldu. Havaların soğumasından mı anlamadım ama. cam silecekleri aşırı derecede ötmeye başladı yağmur yağdığında silecekleri çalıştırmaya korkar oldum gıcırdama sesinden :) aracı nisan ayında sıfır aldım bu kadar kısa sürede sileceklerin lastiğinin deforme olması normal mi. Yoksa başka bi sıkıntı mı vardır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sıvı sabun sur lastiklere bi hafta ottukce sur sora ses kesilir

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Sonax ın cam suyu katkıları var sıvı 100 ml civarında
Cam suyu deposuna boşalt onu doldur depoyu, silgeçler yağ gibi kayıyor. Fiyatı da 9-10 tl civarında

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Kimyasallarla bir şekilde çözülüyor fakat kimi boyaya zararlı kimi plastik aksamı zamanla çatlatıyor. Kimi solduruyor.. vs.
En iyisi düzgün muz silecek alıp normal antifrizli su ile kullanmak.
Kimyasal ile çözerim diyorsanız Bim'in silikonlu camsilini alın. Hem kokusu hem temizliği harika. Fiyatı da çok uygun

Aracınız
Anlaşılan silecek sorunu sadece benim değilmiş :) Verdiğiniz taktikleri deneyecem. Malum yağmurlar başladı çalıştırdıkça delleniyorum :)

Geri