Multimedya

Aracınız
Gülebilirsin ya sıkıntı Yok. İlk kez start stop bi araç kullanıyorum ve bi kaç gün oldu çözmeye çalışıyorum şu anda her şeyini. Frene basmadan denemek aklıma gelmedi. Frene basınca da çalışıyor mübarek bundan sonra kimseye gelmeyeceğim onu anladım ama. Şu an malum kar. Deneyince yazacam ☺☺☺

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2016 Executive Eco Otomatik

Executive pakette 7 inch var sonradan almak istersen 6 inch veriyorlarmış servise sormuştum ben ne kadar doğru acaba bilgisi olan var mı ??

Aracınız
Exe dekinin aynisini monte ediolar , bugun izmir camkiran otoda karsilastirma imkanim oldu. 6 inch ekran gormedim hic . Sordugumdada exe dekinin aynisi oldugunu soylediler. 2500 tl istiyorlar

Tubede bir video izlemistim gizli menuden arac tekrar calistirilana dek aciliyodu ama benim menuden vsp secenegini bulamadim acaba ismi degisik olabilirmi

SM-A9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
video formatının 480p ve .mp4 olması gerekmektedir ayrıca araç hareket halindeyken video oynamamaktadır.
Format konusunda 480p yi bilmem ama Full HD 1080p animasyonu cam gibi gösterdi tabi hareket etmeden. Arkadaşlar servis elemanları hareket halinde görüntü göstermeyi yapabiliyorlarmış ama o riski almak istemiyorlar :) bu arada video mp4 formatındaydı

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Biraz değişik olmuş yani bende elegance modelini aldım 2 güne teslim ederiz dediler ama elegance modelinde AppleCarplay uyumu yok Exe modelinde var

Aracınız
Üstelik parasını verip exe de bulunan ekranı taktırsan bile olmuyor uyumluluk sağlamıyor yani sadece ekran büyümüş oluyor

Geri