Navitech NX-214F Basarsoft Haritalar - Temmuz 2014 - 2014 Q3

Aracınız
Navitech nx 214f Honda Civic 2013 navigasyon cihazının sd cart içeriğine erişemiyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
sd kart bozukmuş şimdi sd kart içindeki dosyalar lazım bir tane buldum kısmen çalışıyor ama rota oluşturduğumda kalan mesafeyi vermiyor rota oluşturduğum mesafede kalıyor sağlam çalışan bir nx-214f cihazın sd kart içeriğini gönderebilecek bir arkadaş var mı?
şimdiden teşekkür ederim.

Aracınız
Nx-214F Cihaz için güncel harita olan bi arkadaş varmıdır? Malum 2 yıllık güncelleme zamanımız doldu, teşekkürler.

Aracınız
Bir sorun da bende var. Arabayı aldığım kişi sd kartla beraber programı da verdi ama navigasyon giriş ekranında takılıyor. Başka bir sd karta yükleyip denedik gene olmadı. Artık loading ekranı bile gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bir sorun da bende var. Arabayı aldığım kişi sd kartla beraber programı da verdi ama navigasyon giriş ekranında takılıyor. Başka bir sd karta yükleyip denedik gene olmadı. Artık loading ekranı bile gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Harita yolları tutmuyor büyük ihtimal ile.

Aracınız
Harita yolları tutmuyor büyük ihtimal ile.
Sd karta başarsoft haritasını da attım ama sorun değişmedi. Önceden en azından loading ekranında takılıyordu. Artık navigasyona geçtiğimde sadece siyah ekran geliyor. Acaba sd kartı tanımadığından mı oluyor bu? Ayarları karıştırdım ama sd kartı tanıtabileceğim bir yer de bulamadım. Diğer şeyler normal, müzik vs çalıyor normal sd kart yerine takılınca. Ama navigasyon bölmesine taktığım sd kart bir işe yaramıyor gibi geliyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sd karta başarsoft haritasını da attım ama sorun değişmedi. Önceden en azından loading ekranında takılıyordu. Artık navigasyona geçtiğimde sadece siyah ekran geliyor. Acaba sd kartı tanımadığından mı oluyor bu? Ayarları karıştırdım ama sd kartı tanıtabileceğim bir yer de bulamadım. Diğer şeyler normal, müzik vs çalıyor normal sd kart yerine takılınca. Ama navigasyon bölmesine taktığım sd kart bir işe yaramıyor gibi geliyor.

Navitechte dosya yolu tanıtma yok diye biliyorum, bu yüzden sd karta attığınız dosya isimlerinin ve yerlerinin navitechin harita yoluna uyumlu olması gerekiyor.

Geri