Lpg ile 3 günde 1 Depo gözlemlerim

1zeq

0
Aracınız
Merhabalar,

Başlıkta belirttiğim gibi, 3. gün sonunda showroom dan çıkarken fullediğim depoyu gün içerisinde bitirdim. Aracı Bursa inallardan alıp Bursa-İstanbul arası Osmangazi köprüsü ve otobanını kullanarak çoğunluk sakin kullanım, ara ara gazladım. İstanbul içinde ise genellikle agresif kullandım, toplamda 320 km yol aldı. Tahmin ediyorum sakin kullanım sonucunda 400 ü görebilir gibi ... Tabi motorun daha çok yeni olması da ayrı bir olay, göreceğiz...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11246]1zeq[/MENTION] Lpg deposu kaç lt aldı, sonuna kadar kullandınız mı, tekrar fullediğiniz de kaç lt aldı?

1zeq

0
Aracınız
Valla hic dikkat etmedim ne yazikki. Fulledigi anda pompadan ses geldiginde kestiriyorum 93-95 lira arasi degisiyor. Lpgnin fiyatindan hesaplayabiliriz. Opet aygaz

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1zeq

0
Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] sonuna kadar kullandim,bitip devre disi kaldiktan sonra tekrar gazi fulledim. Bir sonrakine aynisini yapip deneyecegim kac litre aldigini.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1zeq

0
Aracınız
Tekrar merhaba,

LPG Sinyali verene kadar kullandım son defa, 34 litre ile 350 km yol yaptım. Pompacı arkadaşa pompadan ses gelmesini beklememesini söyledim, zorlasa 35-36 litreleri görebilirdi depo, zorlamadım.

Geri