Plasti dip hakkinda bilgisi olan varsa??

Merhabalar
Aracima plasti dip uygulamak istiyorum aracim füme renk sedan 1.5 ne kadar almaliyim uygulama icin özel tabancasi olduğunu duydum yada normal boya tabancasiyla uygulanabilir mi? (Yine gri uygulamak istiyorum sadece mat olacak)

LG-M700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar
Aracima plasti dip uygulamak istiyorum aracim füme renk sedan 1.5 ne kadar almaliyim uygulama icin özel tabancasi olduğunu duydum yada normal boya tabancasiyla uygulanabilir mi? (Yine gri uygulamak istiyorum sadece mat olacak)

Komple tüm kaportayı yapmak için mi soruyorsunuz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Plasdipin uygulaması daha zordur diye tahmin ediyorum. Hiç görmedim komple plastiple araç yapanı. Herkes kaplama yaptırıyor daha güvenilir ve dayanıklı. Plastidip jant ayna kapağı vs. gibi ufak parçalar için ideal bence. şahsi fikrim bu . Siz genede araştırdıysanız tabikide bişey diyemem.

Plasdipin uygulaması daha zordur diye tahmin ediyorum. Hiç görmedim komple plastiple araç yapanı. Herkes kaplama yaptırıyor daha güvenilir ve dayanıklı. Plastidip jant ayna kapağı vs. gibi ufak parçalar için ideal bence. şahsi fikrim bu . Siz genede araştırdıysanız tabikide bişey diyemem.
Alt yapi istemediği için uygulama standart bi usta atabiliyor uygun ortamlarda dayaniklilik kismi icin pek net değilim tabiki ama maliyet kismina bakildiginda cok fazla fiyat farki var 500-600 tl gibi maliyete cikiyor

Aracınız
[MENTION=11280]didosnn[/MENTION] Resimdeki Eg kasa sanırım bence rengi güzel turuncu sinyallerle daha iyi olmuş, mat siyah arabayı yorgun gösterir hiç ellemeyin bence zaten eski bir araba boya ya ihtiyacı varsa bile komple boyatmaktan yanayım daha temiz ve güzel gözükür. Kaplamayi şeffaf ya da seramik dışında sevmiyorum

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri