fb7 sis farı ampulü sorunu

Aracınız
herkese merhaba en son muayeneye girdiğimde aracın orjinal sis farlarının zayıf olduğunu söylediler hafif kusur yazdılar ve tekrar muayene vakti geldi ve ampulleri değiştirmek istiyorum önerebilceğiniz sarı daha kuvvetli bi ampul öneriniz varmı ?

Aracınız
Ben photon extreme yellow kullanıyorum.
Sarı olarak kaliteli fakat aydınlatma olarak normalden farkını göremedim.
Biraz görsel sanki ama daha iyisi de yok zaten. Watt gücüne göre orjinal ile birebir

8e5334673b17b5f30568e861678af759.jpg

Samsung Galaxy S7

Son düzenleme:
Aracınız
Ben photon extreme yellow kullanıyorum.
Sarı olarak kaliteli fakat aydınlatma olarak normalden farkını göremedim.
Biraz görsel sanki ama daha iyisi de yok zaten. Watt gücüne göre orjinal ile birebir

Ö
8e5334673b17b5f30568e861678af759.jpg

Samsung Galaxy S7

Önerin saol ustam teşekkür ederim muayene işinden nefret etmeye başladım herşey hafif kusur yazıyolar stpene sabitleme aparatı olmadığı için onada hafif kusur yazdılar

Aracınız
Hondanın muayenede iki unsur hep aynı sis farı ve motor nosu bu kusur sürekli arz eder adam eğilip motora bakmıyor uyardım baktı düzeltti sis apulu değiştirdim photon ancak orjinal renk tavsiye ederim bu seferde yönü farklı dedi hafif kusur manuel olmayan far ayar makinası ile test bosh servisi yada yapan yerlere baktırmanızı tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hondanın muayenede iki unsur hep aynı sis farı ve motor nosu bu kusur sürekli arz eder adam eğilip motora bakmıyor uyardım baktı düzeltti sis apulu değiştirdim photon ancak orjinal renk tavsiye ederim bu seferde yönü farklı dedi hafif kusur manuel olmayan far ayar makinası ile test bosh servisi yada yapan yerlere baktırmanızı tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu önerdiğiniz cihaz ve servis sis farının yönünü ayarlamak içinmi ustam, birde stepneye sorun çıkarttılar serviste aparata 150 tl dediler bende bisiklet lastiği aldım kısalttım gayet güzel bi şekilde sabitledim bagajda oynama dahi yok çok saçma şeylerede hafif kusur yazıyolar ustam çözemedim bizi koparıyolar bence :D

Aracınız
İnşallah başka sıkıntı çıkarmazlar.

Samsung Galaxy S7

inşallah ustam stepne sabitleme aparatı için servis 150 tl dedi bildiğimiz 20 tllik spanzet zaten bu 150 tl vermek istemedim bisiklet lastiği aldım kısalttım çapraz şekilde üstlerden bağladım alttan zaten sıkışıyo sallanma oynama yok her şey için servise boyun bükmek istemiyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
inşallah ustam stepne sabitleme aparatı için servis 150 tl dedi bildiğimiz 20 tllik spanzet zaten bu 150 tl vermek istemedim bisiklet lastiği aldım kısalttım çapraz şekilde üstlerden bağladım alttan zaten sıkışıyo sallanma oynama yok her şey için servise boyun bükmek istemiyorum

Kardeş bu üründen alırsan işini görür
https://www.aricidukkani.com/urun/mini-spanzet-3-mt_/55

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri