fakır karışım arıza lambası

Aracınız
Sibob ayarindan sonra yine yandi arkadaslar.sibob ayarindan sonra tekrar gaz ayari yaptimam gerekirmi. Alarmi sildikten sonra hep benzinde kullandim ona rahmen aiza lambasi yandi...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sibob ayarindan sonra yine yandi arkadaslar.sibob ayarindan sonra tekrar gaz ayari yaptimam gerekirmi. Alarmi sildikten sonra hep benzinde kullandim ona rahmen aiza lambasi yandi...

Lpg yol ayarı yaptırın, lpgci bilmiyor ise başka bir lpgciye gidin.

Faali

0
Aynen lpg yol ayarını hangi kiti kullanıyorsunuz bilmem ama (prinsse daha iyi ) o kitin mühendisleri ile yaptırın montajı yapanlar anlamayabiliyor ben fakir arızası ile 4 sene sürdüm aracı beni hep normalidir yakar diye yolladılar en sonunda regülatörüm bozuldu basınç düşüyordu devamlı bende kiti Söktürdüm prins taktım gene yaktı hep arabaya atıyorlar suçu . Ancak benzinde yakmıyor tüpte yakıyordu.sonra mühendisle halletim işimi .montajda önemli ama montajdan sonrası daha önemli.ben bu süreç içerisinde hem kit kaybettim hem oksijen sensörü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
arkadaslar sorunu hallettım galiba.150 km oldu yanmıyor.enson honda cem e goturdum aracı orda huseyın usta var cok ılgolendı sagolsun.bogaz kelebegını temızleyıp ona baglı olan hava hortumunda yırtık varmıs.sımdılık bantla kapattı hava alan yerı yenısını cuma gunu takacagız..ınsallah daha motor ısıgım yanmaz...

Geri