Civic hb kısa far led değişim

Aracınız
Merhaba
2016 civic hb aracımda kısa farları lede çevirdim. Ancak far takılması bana biraz sıkıntılı geldi. Eski farı tutan körük gibi bir malzeme kesilmiş yenisi takılırlken yine yerine oturtulmuş. Usta contasını falan taktığını söyledi. Siz araçlarınıza böyle bir uygulama yaptırdınız mı? Aracı başka bir yere kontrol ettirmem gerekiyor mu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba
2016 civic hb aracımda kısa farları lede çevirdim. Ancak far takılması bana biraz sıkıntılı geldi. Eski farı tutan körük gibi bir malzeme kesilmiş yenisi takılırlken yine yerine oturtulmuş. Usta contasını falan taktığını söyledi. Siz araçlarınıza böyle bir uygulama yaptırdınız mı? Aracı başka bir yere kontrol ettirmem gerekiyor mu?

Tam olarak anlayamadım şu anda conta yırtık mı?

Aracınız
Normalde far ampulü arkasında contalı bir kapak oluyor bildiğim kadarıyla. Civicte böyle bir parça yok heralde. 2016 9. Jenerasyon civic hb den bahsesiyorum. Kapaksız şekilde takılıyor ve körük bir conta var. Ayrıca led ampülün önüne de bir oring var. Led ampülün arkadında fan olduğu için körüğü biraz kesmişler. Merak ettiğim gerçekten kapak yok mu araçta ve sızdırmazlık için ek bir şey yapabilir miyim?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracim hb degil sedan. Led ampul taktım, ne körük ne conta hiçbirşey yok. Led ampulun fan kısmı dışarda duruyor, bir koruma ya da su engelleyici yok. Su geldiginde de bozulmadi zaten hala calisiyor.
Normal ampulu cevirip cikardim ve ledi taktim. 30 saniyelik is oldu. Hblerde de durum aynidir muhtemelen. Fakat sizin arac 9. Gen. Derken fb7 kasalardan mi oluyor bilmiyorum, bendeki fc5

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Normalde far ampulü arkasında contalı bir kapak oluyor bildiğim kadarıyla. Civicte böyle bir parça yok heralde. 2016 9. Jenerasyon civic hb den bahsesiyorum. Kapaksız şekilde takılıyor ve körük bir conta var. Ayrıca led ampülün önüne de bir oring var. Led ampülün arkadında fan olduğu için körüğü biraz kesmişler. Merak ettiğim gerçekten kapak yok mu araçta ve sızdırmazlık için ek bir şey yapabilir miyim?

Şu anda ek bir şeye gerek yok orjinali bu şekilde.

Geri