Civic ES7 Merkezi kilit dörtlü lambası

Arkadaşlar merhaba 2002 civic vtec2 aracımın kapılarını park lambaları açıkken kitlediğimde dörtlü uyarı ışıkları yanıyor park lambaları kapalıyken ise kitlediğimde dörtlü uyarı lambası yanmıyor daha önce başına gelen varmı veya normalmi ? Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba 2002 civic vtec2 aracımın kapılarını park lambaları açıkken kitlediğimde dörtlü uyarı ışıkları yanıyor park lambaları kapalıyken ise kitlediğimde dörtlü uyarı lambası yanmıyor daha önce başına gelen varmı veya normalmi ? Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[MENTION=194]Can[/MENTION] yorum alalım :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracınız
Bende 2004 model var dörtlü hiç yanmıyor ne park yanıkken nede sönükken servise sordum. sizin araçta dörtlü özelliği yok. merkezi kilit beyni sigorta panosu ile tümleşikmiş. alarm olan modellerde ayrı merkezi kilit beyni olduğu için onlarda dörtlü yanıyor dedi. 2002 -2003 -2004 modeller böyle dedi. ne yaptıysam dörtlüleri yakamadım...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende 2001 model es7 var.
Dörtlü bende yanıyor.
Kapanışta tek yanıyor.
Açılışta iki kez yanıyor.
Kapalıyken aynı kapatma tuşuna bastığında bu sefer üç kez yanıp sönüyor.
Ben birşey yapmadım. Aldığımdan beri böyle.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
arkadaşlar benim de buna benzer bir problemim var. ne oldu nasıl oldu bilmiyorum. daha önce merkezi kilit ile kapatıp açtığımda kapatırken 3 açarken 1 defa dörtlü flaşör yanıp sönerdi. şimdi ise yanıp sönmüyor. dönüp kapıları kontrol ettiğimde kilitlenmiş oluyor. açtığımda açmış oluyor. ama dörtlü flaşör yanmıyor. normal şekilde dörtlüyü yakmak istediğimde dörtlü flaşör normal şekilde çalışıyor. sadece anahtardan açıp kapattığımda yanan dörtlü flaşör yanıp sönmüyor. neresinden neden olur bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. araba 2011 fd6 kasa, (çok büyük bir sıkıntı değil benim için ama yinede mide bulandırıyor işte)

Geri