Eco Civic (lpgli) Hakkında...

Aracınız
Bu konuda sorunlar yaygınlaşmaya başladı ve ne brc ne de hondanın herhangi bir çözüm önerisi bulunmamaktadır. Şikayetlerimizi gerekli birimlere bildirmeye başlamalıyız bence.

Aracınız
wuuu sesini ben de duydum bugün ama o ses tüpten ziyade fan sesi gibi geldi bana :driver:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Muhtemelen LPG enjektör sesi kabine yansıyor, özellikle motor soğukken rolantide dizel gibi ses geliyor. FB7'lerde bu normal kabul edilen bir durum. Normal sürüşte ve motor ısınınca rahatsız ediciliği kalmıyor gibi. Yada alıştım galiba :D

Ark mrb , Yen'i civic elegans lpg li aracın ortalama yakıtı , yol bilgisayarı , anlık tüketimini nerden görebiliyoruz ? Biraz karıştırdım on konsolu bulamadımmm, trıp a , trıp b yazıyor, bi de avg .... yazıyor başka bişey yazmıyor... nerdenbakmam Laz'ım?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
Ark mrb , Yen'i civic elegans lpg li aracın ortalama yakıtı , yol bilgisayarı , anlık tüketimini nerden görebiliyoruz ? Biraz karıştırdım on konsolu bulamadımmm, trıp a , trıp b yazıyor, bi de avg .... yazıyor başka bişey yazmıyor... nerdenbakmam Laz'ım?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
lpg de bu değerleri göremezsiniz.lpg yi kapatırsanız ekranda görünür

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ark mrb , yen'i civic elegans lpg li aracın ortalama yakıtı , yol bilgisayarı , anlık tüketimini nerden görebiliyoruz ? Biraz karıştırdım on konsolu bulamadımmm, trıp a , trıp b yazıyor, bi de avg .... Yazıyor başka bişey yazmıyor... Nerdenbakmam laz'ım?

Iphone cihazından civictr mobile app kullanılarak gönderildi.

lpg anlik tüketimi maalesef göstermiyor yol bilgisayari... En büyük eksiği bence bu. Lpg ile ilgili sadece yakit durumunu gösteriyor...

Bende exe pakette aldım tek sıkıntım çamurluklara taş deydiği zaman takır tukur ses yapması buda benı sinir ediyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende exe pakette aldım tek sıkıntım çamurluklara taş deydiği zaman takır tukur ses yapması buda benı sinir ediyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz ?

Çamurluk içlerine yalıtım amaçlı pütür yaptırabilirsiniz.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba;

Lpgli civic executive kullanıyorum ve aracımda şöyle bir sorun var. lpg deposu boş olsa dahi gösterge full gösteriyor ve servis bunun bir seride üretim hatası olduğunu söyledi. bununla daha önce karşılaşan oldumu. ve ayrıca aracım lpg ye geçtiğinde bi hırıltı sesi başlıyor ve rahatsız edici seviyede bununla karşılaşanda oldumu. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar konuyla ilgili geri dönüşler olursa bu başlık altında paylaşabilirmiyiz. Teşekkürler

Geri