Kaç kisiyiz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Estağfurullah... Bu kadar emeğe saygım var... ortak noktası bu kadar çok olan kaç kişi onu sordum... bunda tepki gösterecek bişey olmadığı gibi trip atacak bişey de yok... ben burda birçok tecrübe edindim arabam ve arabalarla alakali ne gibi art niyet olabilir bu soruda... art niyetim de yoktu....

SM-E700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Estağfurullah... Bu kadar emeğe saygım var... ortak noktası bu kadar çok olan kaç kişi onu sordum... bunda tepki gösterecek bişey olmadığı gibi trip atacak bişey de yok... ben burda birçok tecrübe edindim arabam ve arabalarla alakali ne gibi art niyet olabilir bu soruda... art niyetim de yoktu....

Mobil uygulama da çevrimiçi üyeler ve toplam üye sayısı gibi net istatistikler çıkmıyor, anladığım kadarıyla sizde sürekli uygulama ile giriyorsunuz, yardımcı olmak açısından şu şekilde bilgi vereyim şu an itibari ile 11.729 forum üyesi var, günlükte 3.000 ve üzeri tekil forum ziyaretçisi oluyor.

Harika tebrik ederim... Çünkü yaptiklarinizin geniş çevrelere ulaşmasına sevindim inşallah daha çok kişiye daha çok faydalar sağlar başarılarınızin devamını dilerim... teşekkür ettim

Geri