En iyi benzin/lpg /

Arkadaşlar ben fc5 civic kullanicisiyim aracima benzini opetten aldigimda çok çabuk bittiğini gördüm lpg konusundada katkılı olduğu söyleniyor ve shellden almaya başladım siz neyi tavsiye edersiniz brc hangi markayı oneriyor bize?

SM-G7105 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hangi şehirde olduğunuzu bilmemekle beraber istasyondan istasyona göre bile fark etmektedir.
Ankara için aynı litreyle en uzun giden gazlarda. Shell>BP>total şeklinde sıralanıyo benim için. (total uzun kilometre götürüyo fakat çekişide hissedilir ölçüde düşürüyo)
Ankaradakiler bileceklerdir eskişehir yolunun girişinde ki Shell fiyatı nedeniyle az litre gelmesine rağmen en uzun giden gaz bence. Onun dışında Mamak'ta Aktaş'taki PetrolOfisi'nin de gazının kaliteli olduğunu düşünüyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10407]Honda79[/MENTION] Bende Shell den alıyordum tavsiyeler üzerine son iki depodur Opet ten alıyorum, ancak dediğiniz gibi opette daha fazla yakıyor bende tekrar shell e döneceğim.

mert11

0
15 senedir lpg li araç kullanıyorum. Çevreden kendimden edindiğim bilgileri paylaşıyorum.
Opet
geçmişte Türkiye de en fazla kendisini denetlenen firma seçilmişti. Çok verimli sürüş sağlıyor. lpg de benzin performansı veriyor. Opet kullandığı katkı sebebiyle motoru temizleyen fakat diğer firmalara göre daha az yol yapan bir firma.
Shell
yakıt olarak en fazla yol yapılan firma lpg si ve benzini hep uzun km yaptırıyor fakat Opet kadar verimli olmadığını düşünüyorum.
PO
Petrol Ofisinden aldığım yakıtlı bu güne kadar beğenmedim. Km olarak az gidiyor çekişi ise iyi değil. Yada bana öyle geliyor. Burda marka kötülemek değil, aksine yaşadığım tecrübeleri paylaşıyorum.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Benzini de gazi da yıllardır sadece opetten alıyorum. Benim icin 20-30 km fazla gitmesinden cok bir sorun olursa markanın yapılan işin arkasında durması önemli. Bu yüzden sadece opete guveniyorum açıkçası.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
3.arabam ve ucunde de sadece opet kullandim ve kullanmaya devam ediyorum. Cok nadir guzergahimda opet olmadigi icin bp'den almisligim vardir. Hic sorun yasamadim aldigim gazla benzinle alakali.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1- f/p Total
2- f/p luk oil
3- f/p Türk petrol
4- p/f petrol ofisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri