HONDA Civic FB7 Alt Takımı Ne Kadar Sağlam ?

Aracınız
Merhabalar, Bu gu bir cukura girdim yaklasik 30km hizla cok fena canim sikildi yarin belediyeyi arayip sikayette bulunacagim, bir problem yok çok şükür olsada denemedim ama balans ayarı bozulmuş olabilir sol tarafın hızlanın ferlederim, fakat İstanbulda yollar malum köstebek çukuru gibi bam güm vuruyor henüz 25 k da arabam fakat bu konu hakkında hiç bilgim yok bizim kasaları alt takımı ne kadar sağlam ? Yaşanabilecek problemler ilerisi dönemde ne olabilir ? Suspansiyonlar sert.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun. Bişe çıksaydı inanın bende çıkardı. Neredeyse girmediğim taş toprak parke çukur yol kalmadı
Ama direksiyon tarafında arada bir tıkırtı geliyo. Son bakımı 6 ay önce yaptırmıştım ve alt mükemmeldi. Bu arada araç 2016 fb7 25.000 km' de.

Bence bu kasanın alt takımı önceki araçlarımdan çok çok sağlam.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İzmir'in yolları da farklı değil her yer çukur çalışma, geçenlerde yol da çalışma var yol bozuk diye başka bir yola girdim fark edemedim sağlam bir çukura düştüm, şu kadarını söyleyeyim çok küfür ettim :D
Soruya gelir isek 3 yıl Fb7 kullandım alt takımı sorun çıkartmadı.

Aracınız
Bugün biraz hızda yaptım çok şükür bişey yok uğultu gibi fakat özellikle dikkat ediyorum düşük hızlarda yokuş aşağı inerken ayağım frene basili (durma noktasi)ve araba yüklu ise direksiyon çevirirken sanki sağ taraftan ses geliyor gibi inceden acaba amartosor küllerini yağlamak mi lazım ama rot balans çok sıkı iyi durumda çok üzülüyorum bu duruma sonuçta bir araba alabilmek için yıllarımızı veriyoruz bu ülkede ben ailemin sayesinde almış olabilirim ama bir çok kişi nakitle para alamıyor haliyle elimizdekinin kıymetini bilmeye çalışıyoruz. Evden sonra en pahalı şey araba maalesef..

Balans biraz ayar Kaca bilir normal... bir keresinde corum un köy yolunda farkedemeden sol taraf önce tumsege sonrasında oluşan çukura girdim hız da 50 60 dan fazlaydı tumsege vurunca aha Rot kaportadaya vurdu heral dedim.... tık yok maşallah. .. arbalarimiz sağlam şükür. ..

SM-E700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar, Bu gu bir cukura girdim yaklasik 30km hizla cok fena canim sikildi yarin belediyeyi arayip sikayette bulunacagim, bir problem yok çok şükür olsada denemedim ama balans ayarı bozulmuş olabilir sol tarafın hızlanın ferlederim, fakat İstanbulda yollar malum köstebek çukuru gibi bam güm vuruyor henüz 25 k da arabam fakat bu konu hakkında hiç bilgim yok bizim kasaları alt takımı ne kadar sağlam ? Yaşanabilecek problemler ilerisi dönemde ne olabilir ? Suspansiyonlar sert.

Çok sağlam rahat ol kardeşim.Sadece balans yaptırmak zorunda kalırsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Japon araçları genel olarak motor ve sanzuman olarak çok sağlamdir.Ama japon araçlarının ön takımlarını biraz dikkatli kullanmak gerekiyor.Kucuk bir hata büyük bir sorun çıkartabilir yada hiç bir sorun olmayabilir tamamen şans

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri