Önerilebilecek lpg kitleri

Aracınız
Arkadaş merhaba, 2010 FD6 civic aracım var. Aracıma sıfırlığından beridir benzinde bindim şu an 160.000 e geldi malumunuz son zamlardan sonra benzinle binmek ultra lüks duruma geldi ve bütçeyi zorluyor. Önerebileceğiniz yada kullandığınız kitler hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Brc kullanıyorum ancak 3-5 fazla verip prins taktır bence.
En azından ses derdin olmaz ayrıca kim ne derse desin lpg nin kralı prins bence

hguclu

0
Aracınız
Bugün Prins ustasıyla görüştüm. Civic için Prins Technomax on numara olur dedi. Fiyat da 2200 tl imiş. 2600 tl BRC ye verip rezil olmaya gerek yok bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam prins rekabet icin eski prinsler ile uzaktan yakindan ilgisi olmayan sistemler takmaya basladi ecomax teknomax. vs.. gercek prins keihin enjektorlu vsi sistemidir. 10 senedir 2002 model aracimda kullaniyorum 220bin km dir lpg li aracim sifir sorun sehirici 22 kr tuketiyorum.

hguclu

0
Aracınız
Keihin enjektör tartışmasız rakipsizdir ancak Prins in VSI dan farklı olarak çıkardığı uygun ürünler gamının ilk modeli olan Silverline modelini önceki aracım olan 156 beygirlik C180 komp da 50 bin km ve sıfır sıkıntı ile kullandım. Üstelik şu anki fb7 aracımdan daha az yakarak. Uygun fiyatlı ürünler her zaman düşük kalite anlamına gelmez. Hele de bu işin AR-GE lideri olarak en iyi yazılımı da siz üretiyorsanız.

2008 fd6 aracıma lovato c obd2 sistem taktırdım gayet memnunum. Enjektörleri oldukça hızlı.. Prins için diyeceğim şudur en az silverline modelini takamıyorsanız prins gereği yok...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Verdiğiniz bilgiler ve aktardığınız deneyimleriniz için çok teşekkür ederim. Bir kaç ustayla ve çok araç değiştiren bir arkadaşımla görüştüm Prins VSİ2 taktırmaya karar verdim. Umarım yanlış karar olmaz. Yaptırıp göreceğiz.

hguclu

0
Aracınız
Verdiğiniz bilgiler ve aktardığınız deneyimleriniz için çok teşekkür ederim. Bir kaç ustayla ve çok araç değiştiren bir arkadaşımla görüştüm Prins VSİ2 taktırmaya karar verdim. Umarım yanlış karar olmaz. Yaptırıp göreceğiz.

Usta seçimi de doğru olduktan sonra kararın yanlış olma ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bir alt modeli olan Silverline bile 150-160 beygirlik araçlarda sorunsuz çalışıyorken 125 beygirlik atmosferik motora fazlasıyla yetecekken 600-700 tl fazla verip VSI2 takmaya gerek olur mu bilemedim. Tabi sonuçta araba da para da karar da sizin.

Geri