01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

bu istanbul çıldırmış olmalı dostum .muha.
[member=162]tanerozbabacan[/member] @o.n.u.r [member=5]avansis[/member] [member=227]eray[/member] [member=486]kubilay[/member] [member=456]ahmetpolat[/member] ve @ben

Ynt: 01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

10,30 gibi başlayan buluşma 3,30 gibi eray abinin ismail abinin ledlerini sökmesiyle son buldu :D

BU BIR SERZENISTIR

Daha once de benzer konuda yazmis ama herhangi bir olumlu/olumsuz tepki almamistim. Sanirim bu forumda bazi uyeler kendi iclerinde gorusup aralarina yeni kimse kabul etmek, buyumek istemiyor. Bu ortamda bulisma oncesi, ayni gun bile olsa bir haber vermek bu kadar mi zor diyecem ama, sanirim konu zorluk degil. Saygi duyarim.

Bu konuda daha once talebim oldu, bu ikincisi serzenistir. Kendi adima, ben mesajimi aldim.

Iyi eglenceler

[quote author=nonickname link=topic=907.msg17584#msg17584 date=1414920680]
BU BIR SERZENISTIR

Daha once de benzer konuda yazmis ama herhangi bir olumlu/olumsuz tepki almamistim. Sanirim bu forumda bazi uyeler kendi iclerinde gorusup aralarina yeni kimse kabul etmek, buyumek istemiyor. Bu ortamda bulisma oncesi, ayni gun bile olsa bir haber vermek bu kadar mi zor diyecem ama, sanirim konu zorluk degil. Saygi duyarim.

Bu konuda daha once talebim oldu, bu ikincisi serzenistir. Kendi adima, ben mesajimi aldim.

Iyi eglenceler
[/quote]

sorun nedir hocam? neden böyle bir kanıya vardınız?

[quote author=temizyurek link=topic=907.msg17586#msg17586 date=1414920816]
sorun nedir hocam? neden böyle bir kanıya vardınız?
[/quote]

http://civictr.com/25-ekim-2014-istanbul-mini-bulusmasi-fotograflari-t871.0.html

Bu konuda da benzer bir sey oldu. Bir bulusma yapiliyor ama foruma duyurulmuyor. Tabii ki boyle bir mecburiyet yok, ama belki benim gibi katilmak, tanismak isteyen kisiler olabilir. Bulusma sonrasi bilgi vermek yerine oncesinde soylense, daha iyi olmaz mi diyordum.

Yukarida linkini verdigim O konuda hic kimse cikip tek bir sey soylemedi. Uzerine bu konuyu a gorunce ben mesajimi aldim. Demek ki, bu forum belli kisiler disinda buymek gorusmek istemiyor. Arkadaslik ortami kisitli, yeni arkadaslara sadece forumun duzenledigi genel bulusmalarda yer olur,o da belki. Forum yonetiminin konuyla alaksi yok zira genel bulusmalar onlarin sorumlulugunda ama uyelerin biraz daha dusunceli olmasini beklerdim.

Kusluk, ya da kizma demeyelim, kimseye saygisizlik etmek istemem, hissettigimi soyledim. Biz de kendimize dusen olcude uyelerin bakis acisina gore forumdaki uyeligimizi surdururuz.

Saygilar.

NOT: amacim polemik degil. Kavga, tartisma hic degil. Bir hissiyati paylasmaktir. Konu, keyifli bir aksam paylasmasioldugu icin daha fazla konuyu dagitmak istemem. Bu sebeple derdimi anlattigimi da dusundugumden bu konuda baska birsey yazmayacagim. Bilginize

[quote author=nonickname link=topic=907.msg17593#msg17593 date=1414921420]
http://civictr.com/25-ekim-2014-istanbul-mini-bulusmasi-fotograflari-t871.0.html

Bu konuda da benzer bir sey oldu. Bir bulusma yapiliyor ama foruma duyurulmuyor. Tabii ki boyle bir mecburiyet yok, ama belki benim gibi katilmak, tanismak isteyen kisiler olabilir. Bulusma sonrasi bilgi vermek yerine oncesinde soylense, daha iyi olmaz mi diyordum.

Yukarida linkini verdigim O konuda hic kimse cikip tek bir sey soylemedi. Uzerine bu konuyu a gorunce ben mesajimi aldim. Demek ki, bu forum belli kisiler disinda buymek gorusmek istemiyor. Arkadaslik ortami kisitli, yeni arkadaslara sadece forumun duzenledigi genel bulusmalarda yer olur,o da belki. Forum yonetiminin konuyla alaksi yok zira genel bulusmalar onlarin sorumlulugunda ama uyelerin biraz daha dusunceli olmasini beklerdim.

Kusluk, ya da kizma demeyelim, kimseye saygisizlik etmek istemem, hissettigimi soyledim. Biz de kendimize dusen olcude uyelerin bakis acisina gore forumdaki uyeligimizi surdururuz.

Saygilar.

NOT: amacim polemik degil. Kavga, tartisma hic degil. Bir hissiyati paylasmaktir. Konu, keyifli bir aksam paylasmasioldugu icin daha fazla konuyu dagitmak istemem. Bu sebeple derdimi anlattigimi da dusundugumden bu konuda baska birsey yazmayacagim. Bilginize
[/quote]

hocam o buluşmadaki üyeler bu forumdan önce birbirini tanımıyordu diye biliyorum. yani bu forumla gelişen bir arkadaşlık oldu. eminim ki arkadaşların o buluşmaya katılanlar haricindeki kimseye karşı bir ön yargısı yoktur. siteminizi anlıyorum. haber verilip duyurulsa çok hoş olurdu. lakin ani gelişen buluşmalarda hemen haber verilip organize olunmuyor. büyük buluşmalar zaten duyuruluyor.

[member=84]nonickname[/member] sayın hocam ben durumu şöyle özetliyeyim size bozhane köyü büyük buluşma esnasında bi whatsup grubu kurduk. daha iyi organize olabilmek için. o buluşma burdan hatta f.dh 'den yürüdü. ben ve birçok arkadşımız o buluşmada kaynaştık samimi olduk ve whatsup grubunu bozmadık. ordan her konuda birbirimizle paylaşımlarda bulunduk ve dewam da ediyoruz. sürekli bi yazışmamız var orda zaten.
geçen buluşma öncesi worlds nickli arkadaşımız gruba girmek istediğini belirtti hemen aldık ama henüz buluşmalarımıza gelmedi. [member=296]Smoch[/member] arkadaşımız bu mesajı görünce sizi gruba dahil edicektir. pm olarak cep nonuzu ona gönderin yeter.
hiç bir şekilde kendimizi izole etmek gibi bi düşüncemiz yok. herkese kapımız açık, çünkü biz ayrı bi birlik değiliz. civictr'nin üyeleriyiz o kadar. geçen buluşmada yoldan geçen civicliler bile geldi yanımıza oturduk konuştuk.öyle bi durumumuz yok yani
buluşma şekillerimize gelince de tamamen whatsup grubunda birinin gaz vermesi sonucu başlayıp ortalama 30dk içerisinde alınan bi kararla gerçekleştiriliyo buluşmalarımız.
sizin gibi farketmeden kırdığımız herkesten özür dileriz ve tekrar ederim ki kapımız herkese açık.
saygılar...

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Ben hak veriyorum size [member=84]nonickname[/member] Bu tarz ani buluşma olduğunda foruma yazmayıp kendi içinizde de değerlendirebilirsiniz, en azından diğer insanlarda bu duyguyu uyandırmamış olursunuz :) Elbette kimsenin kimseye kastı yok anlık gelişmiş olabilir fakat elimizden geldiğince burada duyuru yaparsak daha iyi olur

Trust

0
Aracınız

[quote author=dr.ersoy link=topic=907.msg17575#msg17575 date=1414894297]
10,30 gibi başlayan buluşma 3,30 gibi eray abinin ismail abinin ledlerini sökmesiyle son buldu :D
[/quote]
Benim için hiç keyifli bir buluş ma olmadi adam zorla aldı led lerimi iyimi.

ciğerini sökmüş resmen ismail

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

Geri