Acemi

muzur

0
Bagcilar, Esenyurt bu taraflar bana sıcak gelmemiştir hiç bir zaman. Araba 12 parça 7 yerinden darbe almış. Boyalı araba yolda bırakmaz, fakat parça değişmediyse tamir edilen parçalar varsa macun zamanla sıkıntı çıkarır çatlama yapar. Yani kısacası beğenmedim, ilan yeterince açıklayıcı değil. Honda marka araba almakta kesin kararlimisiniz ? Bana net bütçenizi belirtin bende size ona göre bir araba tavsiye edebilirim. Ayrıca bu kaslardan pek tavsiye etmem piyasası iyi olduğu için çok el değiştiriyor ve arabanın boyadan ziyade asıl değerini düşüren unsur budur. 2010 model bir FD6 var komşumda genelde yatiyor, geçenlerde akü bitmişti takviye yaptım araba daha 22 binde eskidigi için satmayı düşünüyordu satmamasi konusunda uyardım kendisini, yeni bir araba almak kolay değil ve son çıkan kasa civic ler hoşuma gitmiyor kozmetik açıdan değil başka sebepleri var, bir malın kalitesi satış sonrası belli olur motor ve vites kutusuna lafım yok neyse ince konular bunlar abicim :)))

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bütçemiz 40-45.000,00 tl yukarısına çıkamayız ve Honda Civic Konusundaki ısrarım ise yıllardır araba görüntü olarak çok hoşuma gittiği için. Mesajlarım da da belirttiğim gibi donanım motor vs. konular yıllardır ilgimi çekmeyen konulardı. Şimdi yine ilgimi çekmiyor ama insanın 2 tane çocuğu olunca artık bir vasıta şart oldu. O yüzden daha fazla bilgiyi satıcıdan değil forum kullanıcılarından alabilirim diye üye oldum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12021]muzur[/MENTION] Hoş geldiniz, iyi forumlar.

Geri