Fb7 vites kokunun bulunduğu çerçeve nasıl sökülür?

Meraba arkadaşlar fb7 otomatik viteste P R N D S harflerinin bulunduğu siyah parçayı nası sökebilirim? Bir de şu resimde işaretlediğim kısım ne işe yarıyor?
65af7d0c771982c1809ea744d5359815.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Orta konsol kopmle sökülüyor diye biliyorum o küçük delik vites kitlendiğinde ince bir tornavidayı içine sokup itersen vites kilitden kurtulur otomatik araçlarda bu kitlenme oluşabiliyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Orta konsol kopmle sökülüyor diye biliyorum o küçük delik vites kitlendiğinde ince bir tornavidayı içine sokup itersen vites kilitden kurtulur otomatik araçlarda bu kitlenme oluşabiliyor

Teşekkür ederim

Neden sökmeye çalışıyorsun problem mi var

İphone iğnesi vites kolunun olduğu şeridin arasından içeri düştü de, şanzımana tizarar verir mi diye tedirgin oldum hocam ama sonra vazgeçtim sökmekten

Aracınız
Ona zarar vercek bir sey olacağını düşünmüyor sökmediğin iyi oldu dursun orjinal ben teşekkür ederim

Aracınız
Civic FB7 2016
Aynı kapağı benim sökmem gerekiyor.. Vitesin bağlantı yerindeki siyah kaplama (kanalın içinde görünen siyah yer) galiba içerde biyere takılıyor. Kolu hareket ettirdiğimde kasıntı ve ses yapıyor. bide vites kolunun hareketini zorlaştırıyor. Galiba araya bişiy sıkıştı.. hareketi zorlaştırıyor..

Aracınız
Civic FB7 2016
Onceki 2011 modellerin sokümü youtube'da var.. oldukça da basit görünüyor.. ama 2013-2016' arası için bi video göremedim.. bilen varsa tarif edebilir mi? Aksesuarcılarda bu kapak var.. büyük ihtimal onlar değiştirmeyi biliyordur..

Aracınız
Arkadaşlar; bir kaç gün önce paspas aydınlatması yaptırırken ustam orta konsolu sökerek yaptı; altında öyle iğne düşmesinden dolayı korkulacak bir düzenek yok; diye gördüm.

Geri