Güneş yanığı

resul

0
Arkadaşlar merhaba arabanın kaputunda nokta şeklinde olmak üzere yarim avuç içi kadar nokta şeklinde güneş yanığı var onu rötüş boyası ile kapatabilirmiyiz bilgisi olan cevap verirse sevinirim

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba arabanın kaputunda nokta şeklinde olmak üzere yarim avuç içi kadar nokta şeklinde güneş yanığı var onu rötüş boyası ile kapatabilirmiyiz bilgisi olan cevap verirse sevinirim

Rotus boyasi dedigin bildigimiz oje ile yapiyolar.aracin ne renk.

Hayat H'onda

Gümüş gri

Normal sartlarda rotus boyasi die satilanlar var ama.oto kaportacilar ince firca ile oje ile yapiyolar. Bnm eski aracim siyahti yaptigim rotus u 1 ay sonra bn bile bulamamistim.gri araclarda bu biraz zor.ayni kod ile boya bulursan belki olur ama oje bulman imkansiz.bnm aracta gri rotus yapmak icin oje baktim ama hep sim katkili.sade bulursa kendinde yapabilirsin.cok belli olursa siler cikartirsin.tabi kuruyana kadr beklemen lazim.

Hayat H'onda

resul

0
Normal sartlarda rotus boyasi die satilanlar var ama.oto kaportacilar ince firca ile oje ile yapiyolar. Bnm eski aracim siyahti yaptigim rotus u 1 ay sonra bn bile bulamamistim.gri araclarda bu biraz zor.ayni kod ile boya bulursan belki olur ama oje bulman imkansiz.bnm aracta gri rotus yapmak icin oje baktim ama hep sim katkili.sade bulursa kendinde yapabilirsin.cok belli olursa siler cikartirsin.tabi kuruyana kadr beklemen lazim.

Hayat H'onda
Bulursam olur galiba demi

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar selamunaleyküm ;
Aracımı geçen yaz il dışından aldığımda fotoğraflarında ve araca önceden bulunduğu ilde gösterdiğim usta vasıtasıyla herhangi bir sıkıntı görememiştim ancak aldığım gün araç sahibinin kaputtaki koruyucu folyoyu çıkarmasıyla görüntüdeki alan oluştu. bugüne kadar pek bi değişim gözlemlemedim ancak sizce ilerleme durumu olur mu bundan sonrasında ? Bir de boya haricinde yapabileceğimiz (en azından hafifletici) bi işlem var mıdır ?

Ekli dosyalar

• IMG_1558.JPG
    IMG_1558.JPG
    222.1 KB · Görüntüleme: 90
Geri