Protesto

Aracınız
Arkadaslar ben yaklasik 2 aydir taylanddayim. Buradada honda fabrikasi var. Yani araclar burada uretiliyor. Dikkat ettigim araclarin %80 oraninda dalgalanma var. Gocuk yok ama dalgalanma seklinde. Arac sahiblerine gosterdigimde biri bastirmistir diyor. Kendi aracimi ve diger araclari gorunce sok oluyorlar. Honda nediyor diyorlar. Tamir ediyor dedigimde bende soyleyecem diyor. Belki bu muhabbeti 10 arac sahibi ile yaptim. Bahsettigim araclar taylandin farkli sehirlerinde ustelik. Zehri saldim buraya anlayacaginiz
Neyse bu sorun daha once abd de de ortaya cikmisti. Ben sorunun kesinlikle celikten yani kobeden kaynaklandigini dusunuyorum. Eminin bundan. Fakat honda neden bu ihaleyi onlara yikmak yerine ustune alindi onu anliyamiyorum. Aklima tek gelen kobe’nin sahibi galiba japon basbakaniydi. Korkuyor galiba, baska bir ihtimal gelmiyor aklima.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Japonlar onuru icin intihar eden insanlardi. Ne ara onlarda dunya trendine uydu anlamadim. Bizim sansimiz heralde

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5

Aracınız
Bence kibir derecesinde onurlarından dolayı kabul ederlerse yediremiyecekleri için böyle davranıyorlar. Emin olun bu kasa söylenen aksamların değiştirilmesiyle mühendislik/ üretim bandı vb olarakta değişimler gerektireceği için makyaj veya değişim yerse şaşırmayın. Jazzlarda 2009 2012 arası şanzıman problemi ile 2012 yılı çıkışlı jazz larda tüm şanzımanı yeni tiple değiştirdiler.

Aracınız
Katilim sağlayanlar arasindayim. Ankarada bu iş için çok eylem yaptık en son fabrikaya gittik gördüğünüz üzere. Basın da ses getirmek adına çok uğraştık. Lakin wp grubu 125 kişi katılım sayısı 40 50 olunca en fazla bu kadar oluyor.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Şimdi honda resimlerde de görüldüğü gibi en yumuşak çeliği mavi renkli bölgelerde kullanmış ve bizim görebildiğimiz yer 2 numaralı sütun. Aracın altındaki mavi bölgede ne gibi sorunlar var gören bilen var mı ? Ve şöyle bi durum da var mavi renkli bölgede çelik olması gerektiğinden daha yumuşak, peki diğer bölgeler ne olacak? Honda çeliği kobeden aldı sonuçta ve kobe çelik olduğundan daha sağlam gösterdi malzemeyi, yani bundan şunu çıkarmak mı lazım,Fc5 kasa civic göründüğünden daha mı zayıf şaseye sahip? Kırmızı ve sarı bölgeler olması gerektiğinden daha zayıfsa kazalarda allah korusun. Fc5 i uzun vadede görmekte fayda var gibi duruyor 5-7 yıllık dönemde şase ne gibi tepki verecek

Aracınız
Katilim sağlayanlar arasindayim. Ankarada bu iş için çok eylem yaptık en son fabrikaya gittik gördüğünüz üzere. Basın da ses getirmek adına çok uğraştık. Lakin wp grubu 125 kişi katılım sayısı 40 50 olunca en fazla bu kadar oluyor.

Ülkemizde bu konularda maalesef yeterli tepkiyi gösterme organize olma alışkanlığınız yok. Marka sevgisi elbette güzel bir şey ama sevdiğiniz markanında size karşı sorumlulukları ve saygısı olmalı bu dünyanın heryerinde böyledir. Bu kasa araca sahip değilim ama Honda’yı ve Japon arabalarını hep güvenli emin olmadığını sunmayan ve uygulamayan piyasa malı iş yapmayan bir marka olarak görürdüm. Bu olay sonrası açıkçası bende güven duygusunu zedelediler aynı problemin başka kasa ve modellerde olmayacağının garantisi kim veya ne.

Aracınız
Ülkemizde bu konularda maalesef yeterli tepkiyi gösterme organize olma alışkanlığınız yok. Marka sevgisi elbette güzel bir şey ama sevdiğiniz markanında size karşı sorumlulukları ve saygısı olmalı bu dünyanın heryerinde böyledir. Bu kasa araca sahip değilim ama Honda’yı ve Japon arabalarını hep güvenli emin olmadığını sunmayan ve uygulamayan piyasa malı iş yapmayan bir marka olarak görürdüm. Bu olay sonrası açıkçası bende güven duygusunu zedelediler aynı problemin başka kasa ve modellerde olmayacağının garantisi kim veya ne.

Aynı fikirdeyim malesef.

Geri