İSTANBUL BULUŞMASI

Ynt: İSTANBUL BULUŞMASI

Bu resimleri görüp gelmiyicek adam tanımam ben forumda abi ne zaman buluşma :)

eray

0

şimdi çözmemiz gereken 3 mesele var
mesele 1 hafta içimi hafta sonumu yani 1 eylül 5 eylül arası mı(pazartesiden Cuma ya ) yoksa 6 ve 7 Eylül mü (cumartesi pazar) hafta içi olursa mükemmel olur :gut:
mesele 2 piknik mi mangal mı (mangal öncezi yarım saatlik yürüyüş yeşil ve mavi ile içiçe )yoksa deniz mi yoksa hem piknik hem mangal ve deniz mi :clap:
mesela 3 bu aşağıda ismi yazılı olan arkadaşlardan başka gelen var mı zannediyorum duyan bir çok kişi gelir :hsg:(burada siz adminlere haberdar etme işi düşer gibi geliyor bana :eek:k:
Tanıdığım bölgesel kasaplar gayet hijyen ve lezzetli etleri var hafta içi denize de gidilebilir park sorunu hafta içi olmaz ..hafta sonu olur.
Otopark ücretsiz ..! 50 mt yürümek lazım denize hepsi bu kısacası değişiklik isteyenlere birebir hepsi bu ...

[member=3]sk67a[/member]
[member=5]avansis[/member]
[member=23]berk tmzl[/member]
[member=386]ONUR[/member]
[member=227]eray[/member]

sk67a

0

çocukların okulları açılıyor; program belli değil; beni kesin olarak listeye yazmayın.
söz verip de gelememe durumuna düşmek istemem.

eray

0

[quote author=sk67a link=topic=681.msg11193#msg11193 date=1409420225]
çocukların okulları açılıyor; program belli değil; beni kesin olarak listeye yazmayın.
söz verip de gelememe durumuna düşmek istemem.
[/quote][quote author=Attila Khan link=topic=681.msg11195#msg11195 date=1409423991]
Eray Hocam 2.köprüden ben zor bulurum da 1.köprüden Beykoz a doğru gitsem bulamaz mıyım orayı ?
[/quote]
SK67 sizi forumdan dolayı tanıyorum ben de de öğrenci var okullar 15 itibari ile açılıyor :D YANİ 8 GÜN DAHA VAR :eek:k:.Bireysel olarak sizi etkilemem etik değil gelmek isterseniz iyi olur birbirimizi tanırız :clap: .Ama 7 kişiden aşağıya da ben zaten üstlenmem böyle organizasyonu :gut:
tabiki 1 köprüden anadolu yakası ilk çıkış.ÜMRANİYE ŞİLE ÇIKIŞI YAKLAŞIK 25 KM PARASIZ OTOBAN BEYKOZ SAPAĞINDAN GİR BOZHANE KÖYÜ TOTAL BENZİNLİK SAPAĞINDA ALABİLİRİZ SENİ :+1:
not syn adminler özele yazmama gerek yok 7 kişi aşağısına ben yokum bu kapris değil yanlış anlamayın kasaptan 1 kilo kanat istemek başka 3 kilo kanat istemek başka.. umarım anlaşıldı :D

eray

0

[member=3]sk67a[/member] kesin değil.... [;)]
var mı başka bu güzel organizasyona eşlik etmek isteyen :clap:?
1 eylül 5 eylül arası (pazartesiden Cuma ya ) ya da 6 ve 7 Eylül (cumartesi pazar)

[quote author=eray link=topic=681.msg11197#msg11197 date=1409424681]
var mı başka bu güzel organizasyona eşlik etmek isteyen :clap:?
1 eylül 5 eylül arası (pazartesiden Cuma ya ) ya da 6 ve 7 Eylül (cumartesi pazar)
[/quote]

Eray Hocam bana Pazar günü uyar hatta yarında pazar ama bu yer Şile yolunda mi yoksa Beykoz yolunda mı çünkü Şile yolu başka yerde ben sahilden gidiş Beykozu biliyorum yani Çengelköy den geçilen sahil yolu var ya işte orayı diyorum :)

eray

0

[quote author=Attila Khan link=topic=681.msg11198#msg11198 date=1409425025]
Eray Hocam bana Pazar günü uyar hatta yarında pazar ama bu yer Şile yolunda mi yoksa Beykoz yolunda mı çünkü Şile yolu başka yerde ben sahilden gidiş Beykozu biliyorum yani Çengelköy den geçilen sahil yolu var ya işte orayı diyorum :)
[/quote]
sahil yoluna girme 1 köprüden altunizade bağlarbaşı çıkışından sonra ki çıkış ÜMRANİYE-ŞİLE OTOBANI
[size=24pt]1 KÖPRÜDEN GELİŞ KÜÇÜK HARİTA [/size]

2hcfhc6.png

[size=24pt]1 KÖPRÜDEN GELİŞ BÜYÜK HARİTA[/size]

2v3se28.png

[size=24pt]2.KÖPRÜDEN GELİŞ [/size]

25ji93m.jpg

[member=7]Attila Khan[/member]

HADİ BAYANLAR BAYLAR KAÇIRMAYALIM YAZIN EN GÜZEL ZAMANLARI :D(BAYANLAR DEDİM BİLHASSA ;) EŞİNİ GETİREN OLURSA VEYA BAYAN ARKADAŞINI BEN DE GETİRECEĞİM EŞİMİ .. :eek:k:

NOT :TAKİPTEYİM SAYIN OPLAR ADMİNLER SİZ DE TAKİP TE OLUN GELEN GELMEYEN 7 KİŞİ VE YUKARISI HAFTA İÇİ BELLİ OLUR

HAFTA ORTASI ÇARŞAMBA GÜNÜ İRTİBAT TELEFONLARINI VERİRİZ DURUMA GÖRE

ONUR

0

Malesef o tarihte şehir dışındayım gelmek isterdim ekim felan yazıyodu biyerde sanki öne çekmişsiniz.Başka zamana inş.s

Geri