NAVİGASYON ve MULTİMEDİA HAKKINDA YARDIM

ismail

0
Arkadaşlar herkese iyi forumlar yakın zamanda navigasyon almayı düşünüyorum.2 cihaz arasında kaldım Navitech NX-220r ve AVGO SMART S919 modelleri.Avgo'yu taktıran arkadaşım var kendisi memnun hatta taktırdığı yerdeki usta ile görüştüm navitech takmamış fakat başka markaları denemiş hepsi sorun çıkartmış en sorunsuzu AVGO diyor.Avgo smarta 1300 tl ve ön kamera dahil fiyat veriyor Navitech i kendim alırsam 150 tl karşılığında takacağını söylüyor.Sizce hangisini almalıyım ve nedenlerini de söylerseniz sevinirim.İzmitte navigasyon taktıran varsa adres ve fiyat verirse orayada bakmak isteriz.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam, navitechin servis ağı ve satış sonrası desteği daha iyi olabilir, iki cihazın teknik özellikleri arasında fark var mı karşılaştırma yaptınız mı?

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Navitech nx-220 yerine en son modeli nx-221 olanı taktırmanızı öneririm. Yeni model, ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayrıca navitechin navigasyon desteği gayet güzel. 5 yıl ücretsiz güncelleme desteği var. Ürün ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz. http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=52&pid=731

ismail

0
yok karşılaştırma yapamadım kardeşim.ikokci tavsiyeniz için teşekkürler.Birde nx221 de internet bağlantısı ve tv varmı acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ismail

0
Nofear incelemeye göz attım Saol yardımın için.Forumda Avgo Smart kullanan arkadaşlar varmı acaba?

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
yok karşılaştırma yapamadım kardeşim.ikokci tavsiyeniz için teşekkürler.Birde nx221 de internet bağlantısı ve tv varmı acaba?

İnternet bağlantısı yok. TV var. Fakat şehir içinde sabit dururken işe yarıyor, otobüslerdeki TV gibi. Bluetooth bağlantısı gayet başarılı. Navigasyon kullanışlı ve güncelleme desteği var. Araçla birebir uyumlu. Avgo kullanan var mı bilmiyorum. Alırsanız da harita güncelleme desteği var mı, dokunmatiği kullanışlı mı araştırın derim.

ismail

0
Bilgilendirmeniz icin tskler.dokunmatigi guzel bi abinin aracinda baktim dun tv berbat.baska kullanici yok pek tutulan model degil herhalde

Ben ve adigeokan avgo kullanıyoruz.
Fiyat olarak ve özellik olarak cihaz güzel ve hızlı.
Navitech 220 256ram iken avgo 512ram ile geliyor. Telefon rehberinde parrot kit kullanıyor ve telefon rehberini navinin içine kopyalıyor. 3g internet bağlantısı var. İgo primo gps kullanıyor. Aklıma gelenler bunlar. Avgoyu ankarada 900,00tl ye taktırabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ismail

0
Ben ve adigeokan avgo kullanıyoruz.
Fiyat olarak ve özellik olarak cihaz güzel ve hızlı.
Navitech 220 256ram iken avgo 512ram ile geliyor. Telefon rehberinde parrot kit kullanıyor ve telefon rehberini navinin içine kopyalıyor. 3g internet bağlantısı var. İgo primo gps kullanıyor. Aklıma gelenler bunlar. Avgoyu ankarada 900,00tl ye taktırabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok şükür kullanan arkadaş çıktı saol kardeşim bilgilendirmen için.İzmitte 1300 tl diyor epey fiyat farkı var arada konuşmak lazım tuningci ile aslında.Tv çekimi nasıl ben çok karancalı gördüm baktığım araçta anteni nereye taktırdın acaba?Birde ön kamera bağlanttın mı sen?

Son düzenleme:
Geri