Civic Periyodik Bakım Fiyatları - Özel Servis mi Yetkili Servis mi?

Trust

0
Aracınız
Acı tecrubenizi paylasir misiniz?
Sert fren balatasi sıcak havalarda aşırı ötme ve diski bozma sonra serviste hem disk hem balata değişti.
Adam toyotaya taktiği balatayı Hondaya takıyor hadi onu geçtim yarın birgün sibop ayarı gerecekecek ozaman ne yapacaksınız motor kapağına kime güvenip açtiracaksiniz.

Sert fren balatasi sıcak havalarda aşırı ötme ve diski bozma sonra serviste hem disk hem balata değişti.
Adam toyotaya taktiği balatayı Hondaya takıyor hadi onu geçtim yarın birgün sibop ayarı gerecekecek ozaman ne yapacaksınız motor kapağına kime güvenip açtiracaksiniz.
Valla İsmail abi balata falan kendim hallederim zaten. Motor kapaginin acilmasi olayinda zaten konya servisinin yanindan bile gecmem. Saka degil adamlar far ayari yapamiyor.

Trust

0
Aracınız
Valla İsmail abi balata falan kendim hallederim zaten. Motor kapaginin acilmasi olayinda zaten konya servisinin yanindan bile gecmem. Saka degil adamlar far ayari yapamiyor.
Servisten servise fark var anadoluda servis olarak alternatifte oldukça az.
Az araç olduğundan tecrübe etmeleride zaman alıyor malesef.

Servisten servise fark var anadoluda servis olarak alternatifte oldukça az.
Az araç olduğundan tecrübe etmeleride zaman alıyor malesef.
Abi servis elemani acemi olamaz ki yapa yapa tecrube etsin. Isini bilen adamlar servise alinir. Servis personeli insanlarin basvurusuyla alinmaz, usta bulunur serviste is teklif edilir normalde. burda sadece kaportaci isini biliyor. Gerisi bos bana gore. Az cok 8 yildir bu isin icindeyim.

Trust

0
Aracınız
Abi servis elemani acemi olamaz ki yapa yapa tecrube etsin. Isini bilen adamlar servise alinir. Servis personeli insanlarin basvurusuyla alinmaz, usta bulunur serviste is teklif edilir normalde. burda sadece kaportaci isini biliyor. Gerisi bos bana gore. Az cok 8 yildir bu isin icindeyim.
Servis elemanları önce honda da eğitim görüyor stajer tarzı daha sonra servislerde ise başlıyorlar seminer eğitim filan derken anlatılıyor kimi adam kepçeyle bilgi topluyor kimi adam kaşıkla bugün serviste 1500 tl para alan bir eleman yanında gelecek kaygısı ile senin benim arabam emanet ediliyor.özellikle istanbulda rekabet çok olduğu dan taviz yok ama konya daki adam in öyle bir kaygisida yok illa bana gelecek zihniyetinde olunca sonuç buralara kadar taşınıyor malesef.

Bana göre honda servisleri uygun ben bi kaç kere özel serviste acı tecrübe yaşadım 300 tl için riske girmem takı beni tatmin eden özel servis bulana kadar.üç yıl garantim seneye bitiyor o zamana kadar bulursam özel iyi bir servis giderim sanırım.

İstanbulda hangi servisi tavsiye edersiniz ? mümkünse avrupa yakasında?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar yeni konu nasil aciliyor tapayalk guncellendi bir turlu bulamadim..

Konu açacağın kategoriye girdikten sonra sağ üst köşedeki üst üste bulunan üç noktaya tıklayarak açılan menüden yeni konuyu işaretleyerek açabilirsin.

Aracınız
Terakki honda 30000 bakımı. Polen filtresi temizlenip takıldı. Yağı ben götürdüm. Eneos 0W20. İşçilik pahalı geldi. Onun haricinde normal rakamlar.
2016-12-12_08h55_46.jpg

Geri