Direksiyon bölgesinden gelen takırtı sesi 2005vtec

mucho

0
İyi geceler Honda ailesi , 2005 VTEC aracımdan bir türlü sebebini çözemediğim bu direksiyon bölgesinden gelen takırtı tukur sesten resmen isyan edicem . direksiyon boşluk var denildi yaptılar olmadı direksiyon daha bi sertleşti . z-rotlar salıncak burçları şanzıman takozu hepsi yeni . aracı stop ederken o takırtı sesi devamlı geliyor bozuk yollarda sanki kopuk bi parca varmış gibi ses geliyor . amortisör filan lokurtusu değil başka nişey bu . değerli dostlar yardımınıza ihtiyacım var . ne yapmalıyım ? Mutlaka başına gelen olmuştur diye düşünüyorum . herkeze şimdiden teşekkür ederim IMG_20180211_143426.jpg

CASPER_VIA_M3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bende de vtec vardi onun da direksiyonunu hafif sag sol yapinca gicirti geliyordu ama boyle takirti tukurtu hic olmadi. Arabam basikti 4 cm spor yay vardi yay taktiktan sonra ses baslamisti. Kronik oldugunu ogrenmistim daha sonra.

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5

mucho

0
Bende de vtec vardi onun da direksiyonunu hafif sag sol yapinca gicirti geliyordu ama boyle takirti tukurtu hic olmadi. Arabam basikti 4 cm spor yay vardi yay taktiktan sonra ses baslamisti. Kronik oldugunu ogrenmistim daha sonra.

2004 Vtec Es7
2013 Elegance Fb7
2017 Elegance Fc5
Usta gıcırtı değil ama bu ses nasıl söylesem daha çok takur Tukur tamda direksiyon alt bölgesinden geliyor . ne yapıcamı inan bilemedim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12157]mucho[/MENTION] Direksiyon kutusuna baktırdınız mı?

mucho

0
[MENTION=12157]mucho[/MENTION] Direksiyon kutusuna baktırdınız mı?
Boşluk var denildi yaptırdık ses biraz kesildi ama gene geliyor . şimdi sıkıntı şu , araç stop ederken o takur Tukur ses gelırmı direksiyon kutusundan ses ? Motor takozu olabılırmı bılmıorum servise mi gideyim bilemedim . ben hadi direksiyon kutusunu yaptırdım sorun ya başka biyerde ise kafayı yıcem gercekten

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Boşluk var denildi yaptırdık ses biraz kesildi ama gene geliyor . şimdi sıkıntı şu , araç stop ederken o takur Tukur ses gelırmı direksiyon kutusundan ses ? Motor takozu olabılırmı bılmıorum servise mi gideyim bilemedim . ben hadi direksiyon kutusunu yaptırdım sorun ya başka biyerde ise kafayı yıcem gercekten

Aracı stop ettiğinizde direksiyon kutusundan ses gelmez, vites geçişleriniz nasıl?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bsey yok gibi ama bazen geçişler hafif zorluyor . birde şak şak diye ses çıkıyor ilginçlik varmı ? Ben servise göturucem mecbur bulamadılar sesi

Acaba motor kulağımı diye şüphelendim ama servise götürün bakalım ne diyecekler.

cehili

0
Ben de böyle bi sıkıntı vardı. Gösterge panelinin orda ki siyah parça boşluk yapmış ses yapıyormuş söküp taktık düzeldi.

Geri