Honda cıvıc 1.5 rs hacback alınır mı alanlar hakkında bilgi alabilirmiyim

Selamun aleyküm abiler 2005 cıvıc vtec es otomatik kullanıcısıyım ve yeni cıvıc rs hackback almayı düşünüyorum sizce alınırmı alanlar memnun mu ?

Şimdiden sağolun abiler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_0463.JPG
    IMG_0463.JPG
    7.2 KB · Görüntüleme: 9

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=12034]Emresarica1907[/MENTION] kardeşim araç çok güzel göze hitap ediyor zaten sport donanım olunca insanlar dönüp bakıyorlar kaç kişi sordu siz mi yaptırdınız ekstra şeyleri falan Honda gerçekten detayları güzel yapmış. Kendim araçtan memnunum 7 ileri otomatik gayet keyifli kararsızlık yaşamıyor, performansına cvt şanzımandan dolayı olumsuz yorumlar geliyor şahsen benim için yeterli spor ve aile arabası olarak ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Araç hb olmasına rağmen gayet geniş bagaj olarak sedana göre derinlik daha fazla olunca daha kullanışlı oluyor şahsi fikrim. Eksikleri yok mu illaki var ama çözülemeyecek büyük problemi bulunmuyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bence yalıtımı zayıf yol sesi alıyor araç zaten japon grubu araçların hemen hemen hepsinde bu sıkıntı var. İçinde bazı yerlerde trim sesi geliyor. Silecek bazen tam anlamıyla verimli çalışmıyor. Benzinli olunca yakıt konusu malum şehir içi çok yakabiliyor. Sonuç olarak abartılacak bir şey değil böyle ufak sıkıntıları var.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
bendede 2002 vtec2 vardi yeni hb aldim eskisini satacaktim ama suan vazgectim prins vsi ile 22 kr yakiyor sehiricinde eskisi cok daha kullanisli ekonomik ve pratik. ha yeni cok keyifli dikkat cekici ama inanki vtec2 bambaska tam bir turkiye makinesi. yeniyi satarim ama eskiyi asla..

bendede 2002 vtec2 vardi yeni hb aldim eskisini satacaktim ama suan vazgectim prins vsi ile 22 kr yakiyor sehiricinde eskisi cok daha kullanisli ekonomik ve pratik. ha yeni cok keyifli dikkat cekici ama inanki vtec2 bambaska tam bir turkiye makinesi. yeniyi satarim ama eskiyi asla..

Bende tüp yok ama suan rs’ten çok yakıyor bnce abi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri