Yeni civic Fc5 difüzör isteyen ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gönderdim fakat ben mavi tunıng olan yerede numaramı adımı yazdırdım bılgınız olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam sadece ucuza difüzör almak için ..20 kişiden telefon ve adres almak zor oldu.

Honda civic fc5 - 1.6 Elegance Eco (Lpg - Otomatik)

Hocam tecrübeyle sabit, şu an kurduğunuz gruba katılan arkadaşlar eminim ki paylaşımlarını yeni grup üzerinden yapmaya başladılar.
Herkes whatsapp ve facebook gibi gruplar üzerinde devam etmek istiyor ise, bu forumun bence bir anlamı kalmıyor, forumu kapatmalıyım...

Aracınız
Hocam tecrübeyle sabit, şu an kurduğunuz gruba katılan arkadaşlar eminim ki paylaşımlarını yeni grup üzerinden yapmaya başladılar.
Herkes whatsapp ve facebook gibi gruplar üzerinde devam etmek istiyor ise, bu forumun bence bir anlamı kalmıyor, forumu kapatmalıyım...
Tabiki değerli yönetici arkadaşlar konu hakkında daha tecrübeliler yanlız şunu belirtmek istiyorum açılmış olan grup ta sadece almış olduğumuz difirizör için adres ve gönderim bilgileri ve sorunları konuşulmakta grubu açan kenan arkadaşda zaten ürünler bu hafta içi teslim olacağı için grubu kapatacaktır bilginize saygılarımla

DŞDMR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri